Yatılı Okula Gitmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Böyle bir ihtimal çıktı karşıma ve çok kararsızım. Açıkçası istediğim tam olarak bu değil ama gidersem kafam dağılabilir. Sizce ne yapmalıyım?
    sexen
    Git bence tebdil-i mekanda ferahlık vardır.d
     plsdontmanipulateme
     Yurt hayatı çok zor. Sende de oda arkadaşına zulmedecek bir tip var.
      philadelphia
      Bence git içinde kalmasın ben 10 yıldır yatılı okuyorum yani artıları da eksileri de çok ama güzel ya yine olsa yine okurum
       mrlawyerkk
       Uzun süre yatılı okulda eğitim alan bir arkadaşım var hayata karşı tavrı, kişiliği o kadar güçlü ki. İnsanları gözlerinden tanıyor resmen. Bence kişiliğe inanılmaz faydası oluyor aileden erken yaşta ayrılmanın.
        asit
        18'imde evden okul için şehir dışına ilk çıktığımda öyle sevindim kiii off hayat şimdi başlıyor, heyecan, aksiyon, bekle beni hayat falan derkeeeen gün sonunda yurdun banyosunda zırıl zırıl ağlarken bulmuştum kendimi, asla unutamıyorum hdfkdg. Şimdi yatılı okul deyince birden gözümde canlandı. Senin için de en hayırlısı olsun, fırsatın ve zamanın varsa yönelebilirsin :)
         mrsnl33
         Tabi ki sen bilirsin ama,sonuçta hayatını etkileyecek bi karar. Iyice düşünüp doğru kararı vermelisin. Ama, sırf evden uzaklaşıp kafa dağıtmak için de, ben olsam gitmezdim.
          peripedia
          Küçükken inanılmaz özenir ve isterdim ben ya yatılı okulda okumayı. Ha fena mı olurdu olmazdı ama aile evinde eğitim de gayet keyifli bir şey.
           gaziosmanpasacumhurbaskani
           bence okumak yerine zengin biriyle evlenme konusuna yönelebilirsin. sonuçta bizim gibi o kadar okuyup asgari maaşın bir tık üstüne mecbur kalacağına yatırımını ilişkine yap.
           www.zenginkismetadaylari.com
           www.zenginkismetadaylari.com
            orientexpress
            Şöyle ki eğitim hayatımın 9 senesini yatılı okulda geçirdim ilk sene ailemin zoruyla kalanı tamamen kendi hür irademle yaptığım bir şey, sebebini soracak olursan yatılı okul her zaman kendini geliştirme açısından daha iyi bir ortam sunar, ikincisi hayata çok daha iyi hazırlar paranı kullanmayı öğrenirsin, en basiti kendine bakmayı kendi ayakların üzerinde durmayı öğrenirsin. Dünyanın en iyi arkadaşlıklarını edinmek de bonus. Kalacağın yer iyiyse tavsiye ederim kaçırma
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.