Yaşlıların Çocuklara Benzemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Canım anneannemde gözlemlediğim bir durum. Yaş aldıkça çocuklaştı kendisi sanırım bu durum büyüklerimizin çok çabuk büyümeleri, çocukluklarını yaşayamamalarından kaynaklanıyor. Var mı sizin de çocuklaşan tontişleriniz? Dio'layın bakalım.
    benita
    Dedemde var bu durum, hergün birlikte parka gidip hava alıyoruz, kedilerle oynuyoruz. Kendisi 85 yaşında evimizin üçüncü çocuğu :)
     palmiye
     Benim de bir dedem var. Eskiden çok sert, babayiğit birisiydi. Şimdi ne zaman yanına gidip geri dönmem gerekse peşimden ağlıyor. Ciddi ciddi çocuk gibi gitme diye ağlıyor. Içim parça parça oluyor. 😓😞
      fuckerfukara
      beyin sürekli üstüne yeni bir kat çıkılan bina gibidir. çocukluk anılarımız ilk katlarını oluşturur ve 50 li yaşlara kadar kat çıkmaya devam eder ama bu yaştan sonra bina eskir ve katlar birer yıkılmaya başlar. iyice yaşlandığın zamansa binanın neredeyse yüzde 90 ı kaybolur ilk katlarına inersin yani çocukluk anılarına çocuklaşmaya başlarsın. bu yüzden beyninizi her daim taze tutun bulmaca çözün.
       sedefartuny
       Benim anneannem rahatsızlığı nedeni ile okuma ve konuşma güçlüğü çekiyor. Her gün yapması gereken yazma ve okuma ödevleri var. Kalemleri, defterleri, okuyamadıklarını sorması ve dilini dışarı çıkararak yazma çabası ile bir çocuktan farksız bizimki de. Ama gölgesi yeter derler ya işte öyle. Ailemizi bir arada tutar kendisi.
        sapkalikadin
        insanlar böyle: bebek, çocuk, genç, yetişkin, çocuk, bebek
         atavratfenerbahce
         bir söz vardır ben yaşlandıkça babama benzemeye başladım. babam yaşlandıkça dedeme ve dedem de yaşlandıkça bana benzedi diye. tam olarak döngü bu şekilde.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.