Yaşlılara Karşı Cinsel İstek Durumu: Gerontofili
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Gerontofili, gençlerin yaşlı kişileri çekici bulma durumuymuş. Öncelikle işi bence ilginç kılan taraf yaşlılara gösterilen bu ilginin parayla kesinlikle bir alakası olmaması ve genç kişilerin ilgi gösterdiği yaşlıların gerçekten yaşlı olması. 60-70 yaşında olup 40 yaşındaymış gibi gösteren insanlar ya da estetik yaptıran kişilere karşı hissedilen bir durum da değil. Baya baya gerontofili bireyler, yaşlı görünen yaşlı kişilere karşı hem cinsel istek hem de romantik duygular besliyormuş. Bir genç olarak bende asla oturmayan bir şey. Konuşmasından keyif alsan diyeceğim aranızda o kadar jenerasyon farkından nasıl keyif alabilirsin ki. Babandan büyük hatta deden yaşındaki bir insana karşı yaşlı ilgisi ile yaklaşmaktan ziyade duygusal his beslemek neyse de cinsel bir istek olması bana baya garip geldi. Kafamda asla oturmuyor. Kimi sevip sevemeyeceğimizi seçemiyoruz tabii. Siz ne düşünüyorsunuz?
    plazacalisani
    Olabilir. Nedense tv'de orada burada öpüşen ya da yakınlaşan çiftlerle alakalı bir sahne olduğunda, arkadaşlarımdan çevremden filan ıyy çok çirkin tepkisini alıyorum. Neden? Biz de o yaşa geleeğiz? Bu elbette farklı bir durum bu başlıkta anlatılan ama yine de kötü bir şey değil bence.
     detokssuyu
     Pardon da bu pedofili olmuyor mu? Pedofili sadece çocuk sapkınlığı mı? Bence değil. Arada uçurum bir yaş farkı varsa bana göre burada da bir pedofili söz konusu.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.