Yaşınız İlerledikçe Fark Ettiğiniz Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   İnsanın yaşı ilerledikçe hayata bakış açısının değiştiğini yeni yeni anlıyorum. Her zaman bir şekilde hissediyordum ama belli bir yaştan sonra dünyayı algılama biçimin de değişiyormuş. Sorunlar, sorun olarak kalmaya devam ediyor fakat o sorunlara olan tavırlarımız ne kadar çok değişiyor. Eskiden arkadaşlarımızla ilişkimizi kesmemize sebep olan durumlar artık o kadar da önemli değilmiş ya bu yüzden mi görüşmeyi kestik haline geliyor. Yaşımız ilerledikçe bence hayata aldığımız insanlar konusunda çok daha seçici oluyoruz fakat aynı zamanda birilerini hayatımızdan çıkarma eşiğimiz de bir o kadar yükseliyor.
    gregory_
    🤘🍻
     absurdizm
     samimiyeti şaklabanliktan ayırmayı öğrendim.
      kafatamircisi
      İrade gücünüz artar doğru kararlar alırsınız narsist ve psikopati karakteriniz değişmesi veya azalması
       berat_albayrak_
       Hiç arkadaşım olmadığı...
        eski_bi_tanidik
        Her yıl geçmiş yıldaki yıldaki halime üzülüyorum. Toy geliyo. Tek bende oluyo galiba. Ama bu yıl oyle degil gecen yili o kadar özledim ki 😍
         gavrilovich
         İnsanları çok kötü etkilediler eskiden hayal kurardık öyle mutluyduk şimdi hayallerimizi de çaldılar bunun en büyük sebebi erkekler. Dışarı çıktığımda bu gün başıma bir şey gelir mi diye çıkıyorum. Mecburen güveniyorum bu işin cinsiyeti yok diyorum koca koca adamlar abi dayı amca dediklerim instadan yazıyor. Bunlar yapmaz dediklerim benden kötü şeyler istiyor. Çocukluğumuzu hayallerimizi çaldılar. Dışarıda ölüp gitmesem Bu farkındalık öldürecek beni.
          gizemino
          Herkesin evlenmeye başladığı gerçeği
           fionagallagher
           Burada mutlu olmadığımı fark ettim. Ve sorunun ben değil burası olduğunu...
            timuti
            duygusaldan çok mantıksal düşünmeye başladım 18 li yaşlarda kafaya taktığım bütün olayları artık umursamaz olduğumu , ailenden birini kaybettiğinde aşk acısı , başka dertlerin hiç oluşu , bide eş, partner seçerken seçiciliğe başlıyorsun şunun şurası kötü bu huyu kötü vs.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.