Yaşarken Ağladığınız, Anlatırken Güldüğünüz Anınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilaydio
   sabaha bekliyorum...
    imailahorsilahh
    Kendin yaz önce Kendiin
     imailahorsilahh
     Yok, genelde yaşarken ağladığım şeyleri anlatırken daha da çok ağlarım... Evet.
      busrawashere
      lisede sınav kağıdını çalarken yakalanmak ulan zaten koskoca okulda bi' kere yapmışsın daha da yapan yoktur sen niye tekrardan yapıyorsun?
       me_out_bye
       Çok salakça olduğundan, öyle bişe yaşamamışım. 🤔🤷🏻‍♂️
        palmiye
        Yaptığım bütün sakarlıklarda önce ağlarım neden diye sonra da çok gülerim. Alıştı artık bünye.
         meyvesebze
         Eski isyerimde kasa hesaplarinda devirleri yanlis yazilmis.Tabi bunu kimse farketmedi.Biz sanioruzki kasada 1500 lira acik...Baska seylerle suclanicaz.İlk yillarimiz.Tecrubesiziz...3 arkadas toplandik para koyduk yerine..Patron kontrol edio.Ekside gelen devir bi sonraki sayfaya + gecilmis..Bu demekki kasada zaten para yok.Biz artiya dondurup 2 kati parayi yok gosterdik,ama kasayi sayioruz 1500 lira fazla...Tabi adam agzimiza sişti.Hakli..Siz benden zenginmisiniz para toplayip koydunuz yanlisi yanlisla kapattiniz.Acemi isler yapiosunuz fln fln.Biz salya sumuk..İyi niyetinizden dolayi yaptirim uygulamiorum bida olmasin dedi.Bu adam bu arada Turkiyenin ilk 50 zengin listesinde Sonraki yillar anlatirken güldük eglendik.Salakligimiza :)
          redblack
          Yaş 18 henuz ehliyetim yok (dosyayi verdim ehliyeti bekliyorum), dükkandaki E320 servise gidecek, personel eksik bana verdiler götür gel diye, beyinde sorun var aracin, ya gaz yemiyor ya da yemişse de dip gaz gidiyor. Sahil yolundan bostanci yönune gidiyorum, viraja normal hizla girdim, normal giden aracın beyni gitti, patinaj cekerek hizlanmaya başladı sağa sola atiyor kıçını, sağ şeridi kontrol edip sağa kirdim direksiyonu oldugu yerde döndü, çim alana girdi done döne 7-8 tane küçük agaclardan biçip öyle durdu. O gün de takla atmayip burnum kanamadan sag ciktigim için arabadan indigimde gülmüştüm gerçi. Oturdum sigara yaktim, önce kuzenimi aradim o geldi, sonra polis cagirdim falan. Kaza anı aklıma geldikçe ne adrenalindi be diyip güluyorum.
           ladydisko
           ağladığım saçma şeyleri düşünüp üzülüyorum ben buna mı ağladım diye
            galatacimbm1905
            Bir ara kendimi halsiz hissediyordum ve saçlarım çok dökülüyordu. -Aslında hep çok dökülüyordu ama insan psikolojik olunca işte- Ben de gaflete düşüp internette araştırdım. Hani şu "Basim ağrıyor" dediğinde Sana "Beyin tümörün var." diyen sitelerden bahsediyorum. Karşıma lösemi çıktı. Tövbe koru Allah'ım. Ben de etkilerini falan okuyunca tüm belirtilerini göstermeye başladım sanki. Evde dolaşıyorum ama ağlamamak için kendimi tutuyorum. Hayati sorguluyorum, aileni izliyorum fonda STV müziği eşliğinde. Gözlerim yaşlı falan. Her gece ölüm senaryoları falan. Bir aksam dayanamayip annemin önünde "Anne ben galiba lösemi oldum." diye oturup feryat figan ağlamıştım. Annem şaşırdı ve beni sakinleştirmeye çalıştı. Ama yok ben artık hükmü verdim ya kesin lösemiyimdir diye dusunuyorum. Cunku Uzman Dr. Chrome boyle dedi. Ertesi gün doktora gittim. Meğer D vitaminim düşükmüş djksmx. Boşu boşuna 3 günümü dram filmi tadında geçirip hayatı STV müziği eşliğinde siyah beyaz yaşamışım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.