Yaşadıklarımıza Teşhis Koyalım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Hayatınızın bir döneminde yaşadığınız herhangi bir şeyi anlatın. İnsanlarla daha önce paylaşmadığınız bir şey. Belki teşhisini bilen vardır bu aslında şudur şundan kaynaklanır diye bilenler bilmeyene teşhis koysun o durumu açıklasın. Belkide yaşadığınız şey daha önce bir çok insanın yaşadığı sebebi olan bir şeydir. Ne yapmanız gerektiği hakkında size tavsiyeler verebilirler belki bunu bilen yaşayıp geçirmiş olanlar.
    esseref
    teşhis: üzmüşler beni....
     avcikizhamide
     Teshisim:Dogustan psikopatlik,canilik
      sairsel
      En güvendiğim insanlar yıllarca bana acımasızca yalan söylemişler. İncinmişim 🥺
       tsukyomi
       Ne derdimi anlatırım ne yaşadığımı. O derdin üstüne bir de kansızların sikko yorumları eklenince inan çekilmez oluyor İbov. Testisim: Gaylik. Sadece gaylik.
        catherine-earnshaw
        En kalabalık, milletin birbiriyle kol kola olduğu yerde tanıdığım insanlar olsa bile tek başıma oturup, her şeyi uzaktan izleyip nefret duyuyorum, sadece nefret. Kulağa egoistçe gelebilir; sanki hepsi beni dışlamak ve nefretimi kazanmak için seferber olmuş. İnsanlarla tanışmaktan, derin muhabbet kurmaktan kaçınıyorum. Cinnet ve melankoli arasında gidip geliyorum her gün. Aşırı sinirli ve enerjisizim. Karşı cins çoğu zaman midemi bulandırıyor. Hele kendime hiç tahammülüm yok. Allah aşkına benim teşhisim nedir?
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.