Yaşadığınız Yerde Bir Günlüğüne Gelecek Kişi İçin Gidilecek Yerler & Yapılacak Aktiviteler Nelerdir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Anıtkabir ziyareti, Aspava, Eymir Gölü, Armada Hayat Sokağı, Belki bir Beypazarı ziyareti, Termal severler için Kızılcaham'da bir termal keyfi. Yeterli sanıyorum. Al sana Ankara.
    silmarillion
    Estergon kalesi, gölbaşı, bestekar'daki mekanların tümü, sakarya caddesinin havasını tatması gerek bir bence, tunalı'yı bir gezdirirsin, bahçeli 7'de her mevsim yaz orayı bir görsün, ulus'a götür iyice bir gezdir oraları haline şükretsin, şu devrimci mekanlarına götür mitinglerin yapıldığı bildirilerin dağıtıldığı, tandoğan meydanı, yüksel caddesi, o asıl bir meydan daha var adını unuttum şimdi orası, ayaş'a götür, anıtkabir must zaten, aşti' yi ve tren garını şöyle sakin kafayla bir gezin bence tarihi ulaşım mekanları benim için önemliydi en azından, bir sürü müze var müze gezmeyi seviyorsa teklif edebilirsin, ankara'nın kalelerini komple gezin manzaraları çok güzel, mutlaka bir club a gidin ankara'nın o club havasını tatsın, artık ne tarz olacağı size kalmış. Özledim be ankara'yı:)
     tsukyomi
     Bir aydır iş sebebiyle Pernik'teyim. Sırbistan sınırında minik, sakin bir şehir. Pernik Tarih Müzesi, Madencilik Müzesi, Krakra Kalesi gezilebilir. Zaten yeşili boldur. Fazla gece hayatı beklemeyin. Bu arada sürekli Sırbistan'a geçiş yapmaktan yoruldum, bir süre Vranje'da kalacağım. Bilgisi olan varsa aydınlatsın kurban olam. Hayatımın ikinci üsteğmenine kepaze olmak istemiyorum 🙏🏻
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.