45
5.9.2020
Yaşadığınız Küçük ama Hayatınız Boyunca Aklınızdan Çıkmayan Mutluluk Verici Anılar Desem?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   arsin
   Hepimizin vardır öyle ufak tefek yaşadığı ama hayatının en mutlu anlarından biri olarak zihinlerimizde yer etmiş anılar. Bazen küçük bir an bazen büyük bir hikaye.. Benim aklımda sanırım en çok yer edinen anlardan biri şöyleydi Kış vakti, lapa lapa kar yağıyor derler ya yumuşacık pamuk gibi, öyle bir kar işte. O zamanlar henüz sekiz on yaşlarındayım, servis şoförlüğü yapan amcamın minibüsüne binmişiz akşam saat sekiz, kuzenlerle arabada arkada tepişiyoruz güle oynaya. O sırada farketmeden kapıya yaslanmışız ve amcamın gelip dışardan kapıyı açması ile patır patır karın içine düşüyoruz şaşkınlığımızı atlattıktan sonra birbirimize bakıp gülüşüyoruz ve boğuşmaya devam ediyoruz O gece hayattan başka hiçbir beklentimin olmadığını hatırlıyorum, yukarıdan parlayan sokak lambalarına gülerek bakarken gözlerimin içine karlar giriyor ve ben kirpiklerimi kırpıştıra kırpıştıra ağzımı açıp yağan karları yakalamaya çalışıyorum :))) Hayatımın en mutlu anlarından bir parça buydu arkadaşlar sizin de böyle anılarınız varsa aşağıya bekliyorum :)))
    obiyagmur
    İyi bi lise kazandığımı öğrendiğim gün 😊😌👌🏻
     mevsimlerdensnbahar61
     Ablam beni ilk luna parka götürdüğünde oyuncaklar kocamandı ben ufacık bu işte bi terslik var diye düşünmüştüm
      cinayetvaraga
      Oğlumun doğumunda ilk nefesi alışını gördüğümde benim için her şey paha biçilmezdi. Daha da güzeli olmadı.
       ladydisko
       gone with the wind kitabını arayıp bir türlü bulamamıştım. günün sonunda çantamda bulmuştum çok şaşırmıştım çünkü kitabı hiç bulup alamamıştım meğersem arkadaşım benim için alıp çantama koymuş
        cokbilmisdegilcokbilen
        Arkadaşlarımla Deniz kenarında alaçatıda (ama o zamanlar böyle ünlü değildi) sabahladığım bir gece
         ladydisko
         Ernest Hemingway a farewell to arms kitabıda çok güzel ve duygusaldır ismide bir o kadar anlamlıdır
          buse01
          Lise 1de okul birincisi olup bana madalya taktıklarında aşşırı mutlu olmuştum.Ve şuanki hedefim hukuk bölümünü kazanmak.
           _umut_
           Üniversite 1. sınıfta yeni tanıştığım arkadaş grubumun sürpriz yapıp benim doğum günümü kutladığı gün. Şimdi hiçbiriyle doğru düzgün görüşemesek de o gün kendimi çok değerli ve özel hissetmiştim ve hiç unutmam.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.