Yaşadığınız En Üzücü Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   berat-albayrak-official
   Çok yaşadım ama hatırladığım tek şey şu; İlkokul 3, tenefüs zamanı, sınıftaki en p*ç ama çevresi olan kekoyu öğretmene söylediğim için bunun arkadaşları (15 kişi) bana doğru yürümeye başladı, beni aşağılayıp darp ettiler. Kurtulduğumda kanayan burnum ile öğretmene söylediğimde cevabı şu oldu; dayak yemeseydin sende. O sorumsuz öğretmeni görevden aldırdık, o serseri çocuk okuldan atıldı ve bana yürüyenler disiplin yedi. Benim ise sol omzumda hala iz duruyor. Bu olaydan sonra yıllarca kendimi toplayamadım ve pısırık kaldım.
    moon_night
    Şimdi birini yazsam diğeri neden beni yazmadın diye ordan göz kırpcak o yüzden susmayı tercih ediyorum
     asit
     halisahada rakibimize 13 attık. ruh halleri kötüydü maç sonu :( üzüldük
      badideasensei
      Kendi elime kurşun kalem batırmıştım yanlışlıkla ve yine kendim çıkardım. Annemden vazgeçmeyi öğrettiler sağ olsunlar, belli bir yaşa kadar anne babamla yaşamadım şimdi de özlemiyorum kolay kolay. Babam bayağı kötü sakatlanmıştı bir ara iyi günümüzde evden çıkmayan akrabalar aramadılar bile. Küçükken şiddete maruz kaldığım zamanlar. Ama ben bunlar sayesinde kendim oldum.
       myheartofstereo
       6. sınıfta bizim sınıfta iki tane zorba kanka vardı benimde dobralığım battı bunlara tüm sınıfı kendi taraflarına çekip bütün sene dışlamışlardı beni. diodalarsa -bir ihtimal- allah belanızı versin
        tsukyomi
        Hiçbirini yazasım yok, sadece iki büyük savaş kaybettiğimi yazın kayıtlara. Bundan sonra kazansam da kaybetmiş olarak gözükürüm zaten.
         eski_bi_tanidik
         Yillar once. Bi tane orospu bulasik Bi kız sürekli bana bulasıyodu Surekli. Bi keresinde de çıkışta görüşürüz fln diyordu göl lalesi 😂 neyse iste üzerime yürüdü fln iste soyle yaparim biyle yaparım fln ama benim benden yürekli bir suru arkadaşım vardı. Bana bisey yaptırmazlardı ztn. Tabii ki beni darp fln edemedi edemez de ztn. Benden de boyu kısaydı. Hayir yani git döv dimi ne duruyon. Çırpı gibiydim ama olsun yine döverim yani. Simdi olsa çoktan yüzünü yere sürtmüştüm. O zamanların psikolojisi çocukluk psikolojisi işte shdjjddj Ha bir de şey vardi. Buraya yazmışımdır belki. Ortaokulda Benim cok çok iyi knkam vardı ve asla başkasıyla konuşmadık ve konustirmazdik da birbirimizi sanki kari kocanız amk ejdjdjhs. Baskalarini asla umursamazlık ve iyi davraniyodum da diyemeyeceğim. Cok hatırlamıyorum ama iyi davranmiyoduk galiba. Sonra o arkadaşım okuldan gitti. Ben pert :,) ben wefad. Keske gitmeseydi ya çok daha güzel gecerdi zamanlarım. Aptallara kalmazdik. Tabi doğal olarak arkadaşım fln kalmadı. Oyle Bi dönem geçirdik iste. Ama sonra bazi seyler haricinde tekrar iyi oldum yani. O bi dönemdi.
          karolunita
          Galiba babamın abimi evden atmasıydı, o evi çekilir yapan tek kişi de gitmiş olmuştu. o gün dönene kadar ağlamıştım
           kania_
           İlkokulda şu ponponlu tüylü müylü kalemler yasaktı bende çilek kızlı bir kalem almıştım başında da pembe ponponlu tüy vardı. Hoca gelip yanıma kalemi alıp çöpe atmıştı. Bende küçüğüm tabi gururum kırıldı çöpten alıp doprağaaa gömmüştüm kalemi. Ne üzülmüştüm ama jfhdbdbbd
            sairsel
            Buraya defalarca yazmıştım, abimin şehit olması!
             cigdem-cigdem9
             Hangi birini yazayım
              darwin123
              DOĞMAM
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.