Yaşadığınız En Şiddetli Ağrı Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   ben 1 sene önce falan bir mide ağrısı geçirdim böyle hava kış ama yatakta terliyorum falan derken sabaha doğru uyandığım gibi hemen dün ne yediysem hepsini kustum öyle geçti ağrı bi de dün yarısı kırık dişim bir ağrıdı uyuyamadım böyle su çalkaladım acısı dinsin diye ama nafile uyanıp kalktım sürekli evet arkadaşlar az önce kahve içerken o kırık dişimin ağrısı öyle bir arttı ki acıdan bağıracaktım hemen musluğa koşup su ile gargara yaptım biraz indi ama ağlatır bu ağrı berbat bir şey
    su-i-zan
    gönül ağrısı 🤣😂😅😆
     fairytale-
     Sezaryen dikiş ağrıları...
      yagmur_ults
      Diş ağrısı ya kolum da kırılmıştı ama onun ağrısı yanında az bile kalıyor
       artenemy
       Fibromiyalji. Bilmeyenler için aka Hassas doku travması yada romatizması,kişinin aşırı düzeyde kaygı anksiyete panik yada psikotik bozukluk yaşaması ve bunun engelinin psikiyatrik yada nöropatik ilaçlar ile önüne geçilmemesi halinde merkezi sinir sisteminin ileri safhalarda bütün vücudu bu ağrı tehdit edip ele geçirmesini sağlar. Bizzat yaşayan birisi olarak,3 senedir bu ağrıları çekiyorum ve sol bacağımda tibia kemiğimin içinde hissettiğim ağrı,sırası ile,önce kasıklarıma,sonra böbreklerim ve kuyruk sokumuma sonrasında kürek kemiklerime kadar ilerledi,şuan ise arada bir gelip kontrol ediyor yaşıyor muyum diye yaşıyorsam kalbime doğru 200 derecede ısıtılmış bir rambo bıçağı sokup gidiyor.
        absurdizm
        psödotümör serabi yasayaniniz var mı bilmiyorum ama 3 yıl süren bir agriydi. gözüm görmüyordu aklımı kaçırıyordum az daha ağrıdan. sonra bos denilen bir işlem var belki yaptıraniniz olmuştur. deli bir ağrısı var. beni zorlamislardi bir de. belimi hareket ettiremiyordum kafamı kaldıramıyordum. bir günde 5 6 tane ağrı kesici serum veriyorlardı.
         farkedmez
         Testislerime bir kaç kere ağrı girmişti fenaydı.
          patronicee
          13 ağustos gecesi kalbimdeki o ağrı. Ağrı dediysem ete kemiğe bürünmemiş ama buran buram içimi saran bir ağrı. Hislerimin bana açık açık malsın kızım sen dediği ve acısını kalbimden çıkardığı o ağrı.
           littlejohn
           Kulak agrisi. Benim diyen dis agrisina bin basar. Kulagimi kesip atmamam icin zor tutmuslardi beni:)
            cinayetvaraga
            Böbrek. dişim de çok ağrıdı ama böbrekte canımdan can almışlardı.
             abdes_terligi
             Diş ağrısı olmuştu küçükken, sonra da bacak arasına bayağı sağlam bir darbe yiyip kaç dakika yerden kalkamamıştım (ben bir bayan olduğum halde), sonra bi kaç defa da bağırsaklarım tıkanmıştı ve gaz birikintisi olmuştu içeriden patlamak üzereymiş gibi hissettirmişti ayağa bile kalkamıyordum acıdan. Sonra bir defa kolumu kırdım, bisiklet sürerken düşünce. Başka bir de koşarken düşüp çenemi yere vurmuştum yarılmıştı çenem kemiğe kadar sonra hastanede uyuşturmadan dikmişlerdi. Daha çok var akjsfaksdjal hangisi en kötüsü bilemiyorum bile
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.