Yaşadığınız En Korkunç Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Çok yakın bir kız arkadaşım bir gün Twitter'da gezerken bir adamın profiline rastlıyor, kendisi para babası olarak adlandırdığımız yaşlı beyefendi. Biyografisinde haftalık 1000tl yazıyor. Adamı eklemiş nedense kendisine çok kızdım ama işler çok garip bir hal aldı. Adam kıza mesaj attı ve banka hesabının numarasını istedi,kızda verdi ve bir anda 1000tl attı. İkimizde baya şaşırdık. Daha sonrasında herhangi bir cinsel isteği olmadığını sadece kargolarını alıp ona ulaştırması gerektiğini söyledi. Kızın bunu neden kabul ettiğini anlamasam da açıklama olarak okuyoruz, paraya ihtiyacım var dedi ve geçiştirdi. Adam ilk olarak bir adres atıp oradan bir paket alacağını söyledi. Kız gitti adam direktiflerle anahtar çiçek sepetinin altında, kutu salonda onu al girişte ve çıkışta evi kilitlemeyi unutma demiş. Eve girdiğinde onu baya iri yarı bir adam karşılayıp paket için mi geldin seni Murat mı gönderdi demiş. Adamın adı sözde Murat. Kıza paketi vermemiş arabaya koymuş, sokağa bakıldığında da yaprak bile kıpırdamıyormuş. Hikayenin devamında Murat Bey paketi evine getirmesini istiyor ama kendisi evde yok. Yardımcı Mert onu arıyor ve adamın şehir dışında olduğunu gelemeyeceğini ama evde kalması gerektiğini söylüyor ve eve girdiği an hesabına 5000tl yatırıyor. Kız eve giriyor Murat Bey'in mesajları devam ediyor: Kapıyı kilitlemeyi unutma, ''Muslukları akşam 9'la 11 arası açma, Sadece Mert'ten gelen telefonları aç, 10'dan sonra kapıyı asla kimseye açma, Koridorun sonundaki kapı kapalıysa kütüphanede uyu, Bahçıvan gece yarısı gelecek,camları ve kapıları kilitle, Televizyon gece boyu açık kalsın, Acıkırsan dolapta yemek var, Sabah ödemeni yapacağım.'' diyor. Her şeyi saatine uygun yapıyor ve tam 22.16'da kapı çalıyor.Kapıda polis var. 'Aç kapıyı içeri gireceğiz!' diye bağırıyorlar. Kız olduğu yerde kalıyor. Kapı tekrar çalıyor bu sefer gelen ''Ben Murat,açabilirsin.''diyor. Kız asla kapıyı açmıyor. Sabah oluyor mutfaktan sesler geliyor. Esas bey gelmiş evde kahvaltı hazırlıyor. Gergin bir şekilde kahvaltı yapıp kalkmış. Eve giderken televizyonu kapatmayı unuttuğunu fark edip kendine bunu tekrarlıyor umarım bir şey olmamıştır diyerek. ''Eve geldiğinde bir mesaj 'Haftaya geri geleceğim şu an şehir dışındayım kendi kafana göre takıl tekrar görüşeceğiz.'' yazıyor. Kız adamın TV'yi kapatmadığını zannederken adam 'Bir şeyi unuttun mu?' diye mesaj atıyor. Kız cevap vermemiş ama adam 2 dakika sonra evin önünde onun apartmanının fotoğrafını ekip 'Bir dahakine dikkat et :)' yazmış. Hesabına 1000tl daha yatırmış. Kız asla pakette ne var bilmiyor ve adam daha sonrasında henüz bir mesaj atmadı ama bir daha böyle şeylere bulaşmayacağı kesin artık. Hem korkutucu hem de aşırı tuhaf bir olaydı.
    mervenizz_
    Bir adam tarafından 2 saat boyunca kovalanmıştık şöyle oldu; Arkadaşlarla oyun oynuyorduk.Bir adam geldi yanımıza oturdu bize tuhaf tuhaf bakıyor bizde küçüğüz korktuk kaçmaya başladık ben koşarken terliğim yırtılmıştı.Adam koşmuyor ama hızlı hızlı yürüyor ama bizi takip ediyor.Bizimde bir komşumuz vardı NEZAKET ANNE derdik oraya girdik ablam olayı anlattı.Bize okunmuş şeker falan vermişti.Ablamla annem bizi aramış bulamamış ne oldu diye soracağına neden geç kaldınız diye bizi dövmüştü.
     mervenizz_
     Azim diye bir arkadaşım var işte okul çıkışı parka gittik Azimin bisikletini falan sürdüm eğlendik falan sonra saat 17.06 ben dedim ki eve geç kalamam gidelim arkadaşlarla gittik Azim arkamızdan bisikletle gelirken araba çarpmıştı gözümüzün önünde kan geliyor burnundan gözünün yanından da kan geliyor (dikiş falan atılmıştı) ben ne ara yaptıysam gitmişim müdürü çağırmışım ambulans falan geldi ben ağlıyorum çünkü 1 dk önce bisikletini sürdüm eğlendik ama araba çarpıyor kanlar içerisinde sonra bu olaydan sonra sevgili olduk sonra ayrıldık ama hala aklıma gelince korkarım bisiklet falan görünce aklıma gelir.Daha atlatamadım.
      benita
      2017 Bodrum depremi. Bulunduğum odadan çıkamayacak kadar şoka girmiştim bir arkadaşım yardımıyla çıkmıştık. O an sokaktaki elektrik direği patladı her yer zifiri karanlık ve insanlar bağırarak koşuyor. tamam buraya kadarmış diye düşündüğümü hatırlıyorum. Umarım daha kötüleri yaşanmaz
       miyase123
       okuldan eve geldim yemeğimi yedim tv izliyorum ( evde tekim ) ve annemde evde yoktu ben uyuya kalmışım tabii ondan sonra annem gelmiş benim haberim yok annem kapıya pat pat diye vuruyor ama ben duymuyorum sonra birisi kapı çalıyor git bak kapıya diye bir ses geldi yerimden kalktım ve kapıya gittim cidden de kapı çalıyormuş gelende annemmiş yaşadığım en korkunç olaydı galiba
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.