4
23.7.2020
Yaşadığınız En İlginç İlişki Nasıldı, Yani İsim Koyulamayan Cinsten Bir İlişki?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   trnelf
   Benim ki alt mahallede oturan hayvansever bir teyze komşu sayılmayız başka bir alakamız da yok ama karşılaşınca nasıl güzel sohbet ediyoruz 10 numara.
    ahmetsakar
    üniversitede ev sahibimizle olan ilişkim. adam alkolikti, hiç sorunumuz yoktu sıfır yani. parasını aksatmamaya çalışıyorduk, yani aksamışsa da hemen telafi ediyorduk öyle canını sıkacak bi şey olmuyordu. bi gün aradı bugün ne yapıyorsunuz diye, hiç abi oturuyoruz dedik aşağıya inin mangala gidiyorum sizi de götüreyim dedi. kendisine şoför tutmuş beraber gittik ev arkadaşım, ben, ev sahibi ve şoför adam başı bi kilo et yedik. muhabbet on numaraydı. sarhoş olacak kadar içtik, şoför hariç. sonra eve bıraktı bizi. üniversite bitene kadar da normal her zamanki haline döndü ilişkimiz. abi parayı yatırdık hesabına. tamam canım benim teşekkür ederim. bu kadar. ama o mangal çok güzeldi. değişikti.
     redblack
     Nerede oturdugu, adı sanı veya ne iş yaptigi konusunda hic bir fikrim yok, sadece göz aşinaligindan bi hanim ablayla birbirimize selam verir hal hatir sorariz. Yillardir bu boyle devam ediyor.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.