Yaşadığınız En Büyük Kaza Nasıldı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   the_wilsons
   ben kendiminkini söyleyeyim ilk önce 8 yaşındayken mermer merdivenler vardı bizim köy evinde ben bunlara çıkarken (aralığı çok büyük merdivenler) dizil takındı,büküldü ve diz kapağımın altı mermerin keskin çıkıntısına girdi bağırdım annem geldi babamı çağırdı babam beni kaldırdı ilk önce yarayı temizledi çok kanamıştı gazlı bezle sıkıca sardı 2 gün boyunca ayağa kalkamadım beni bosverin ya sizin en büyük kazanız?
    tsukyomi
    O'nunla tanışmak. Beyefendi tank gibi, çarptığından beri sakatım.
     sezgy
     Paten sürüyordum, araba hızla kaldırıma geçti, tam çarpıyordu ki kaykay süren bi çocuk bana çarptı. O zamandan beri burnum kanıyor.
      gregory_
      Dogumum.
       absurdizm
       benim yüzümden değil ama doktor bos alacağı zaman kazayla yanlış girişle yapmıştı. 2 hafta yatalak kaldım.
        eo110
        1 kez itfaiye kamyonu 1 kez de kendi aracımla birkaç takla atmıştım. itfaiye aracı ile olandan elimde yanan sigara ile çıkmıştım 😏
         asit
         Motosikletle arabaya toslayıp, üç beş takla şov yapmıştım. Neyse ki sağ çıktık :D
          moon__night
          hayatım başlı başlına kaza
           muzlu-pasta
           Doğmak
            deriya
            Araba buzda kaudı bir o yana bir bu yana benden taraf sürttü bir de yavaştık Allah'tan bir şey olmadı ama unutamıyorum bariyerlere 3 4 kere vurduğumuzu arabada üç kişiydik sadece hepimizin parmağı kesildi o ayrı bir konu.Hayatın senin şekil veremeyip müdahale edemeyeceğin raddeye geldiğinde Bismillah deyip Allah'ın varlığına tüm kalbinle inanır hale geliyorsun sonuçta o an nolucağını bilen ipleri tutan biri var öyle değil mi?
             gallifrey
             Sisli bi havada okul servisimiz tırı göremeyip arkasından çarpmıştı, en arka beșlinin önünde ayakta duruyordum, halk otobüsü tarzi bi servis düşünün. Heh işte ben onun en önüne uçtum. Bi kaç cam kesiği haric bana bir sey olmadi ama bi arkadaşın parmakları koptu bu kazada..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.