Yaşadığı Her Şeyi Dramatize Eden Arkadaş
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Toksik insandır, uzak durulması gerekir. Her şeyi dramatize edebilir. Sıradan bir günde bile herhangi bir olayı korkunç durumlar silsilesi olarak tanımlayabilir. Sevgilisi ile ayrılır ve yıkılır, bu durumun sadece onun başına geldiğini iddia eder, arkadaşları ile tartışır ve bunun yine onu bulan ender bir durum olduğunu dert eder. Var böyle arkadaşlarımız ne yazık ki.
    benita
    Eskiden ben de bu insanlardan biriydim, engel olamayacağım düşüncelerdi bu üstte yazılanlar. Bilerek yapılan bir şey değil kesinlikle. Karşımdaki insan bir gün açık açık hepsini yüzüme vurdu, ‘sen ilerde bu negatiflikle nasıl çocuk yetiştirebileceksin merak ediyorum’ dedi. Çok dokundu ama ben o gün farkına varıp değiştirmeye başladım. Herkes için demiyorum ama en azından hakedecek insanlar için ‘toksik’ deyip atmak yerine yapıcı olmak ona daha yararlı olabilir.
     sedefartuny
     Histerik yani. Bu ciddi bir rahatsızlık ve tedavi gerektiriyor. Evet benim çevremde de var. Benim arkadaşım bahtsız, şansız, kadersiz bir insan olduğu düşüncesiyle yaşadığı her olayı buna bağlıyor ve haliyle o incir çekirdeğini doldurmayacak olaylar onun için katlanılması güç hale gelebiliyor.
      okadin
      Bu gibi insanları hayatınızdan çıkarmanızı öneririm. Gerçi ailelerde de böyle insanlar olabiliyor. Kolay kolay da değişmiyor bu insanlar. Çekim yasası diye bir şey var. Böyle düşündükçe, dillendirdikçe de onların tabiriyle tüm felaketleri üzerlerine çekiyorlar.
       azginteke
       Kendileriyle dalga geçtiğim için aradiklari ilgiyi göremeyince bir daha gelmezler bana. Benim de kafam rahat olur.
        fuckerfukara
        İlgi orospusu nun tanımıdır.
         ozlmli
         Belli bir noktaya kadar bu tarz tiplere töleransım var lakin samimiyeti kaybettikten sonra asla tahammül edemiyorum
          mrlawyerkk
          Var böyle tipler var. Her şey onlar için felaket. İnsanın hayat enerjisini sömürürler, paranoyak bir ruh haline dönüşüyor bu durum bir noktadan sonra. İyliklerin içinden bile bir felaket, olumsuz bir sonuç çıkarabiliyorlar. Bekliyorlar diyeyim daha doğru olur hep kötü bir şeyler bekliyorlar ve çekiyorlar işin özü.
           eski_bi_tanidik
           Böyle insanlara tahammül edemem
            birdisi
            Offf tam bir can sıkıntısı
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.