Yaşadığı Her İlişkinin Evlilik ile Sonlanmasını İsteyen İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zodyakli
   Bazen bir şekilde sizin uyuşmadığınız aslında sizi mutlu etmeyen insanlarla da ilişki yaşanabiliyor. Ancak yine de hep sonunun mutlu olmasına dair, evliliğe dair hayaller kuruluyor. Bile bile lades. İşin garip tarafı öyle matah bir ilişki yaşanmadığı halde evlenen çiftler de çok. Acaba ilişki yaşarken tek amacımız sadece evlenmek olabilir mi?
    meyvesebze
    Tek gecelik iliskilerle yasayan insanlar oldugu gibi her iliskinin evlilikle sonuclanmasini isteyecek insanlarda olabilir haliyle Aile yapisi,cevre etkilio olabilir. Misal bn 30mda evlendim.Tum arkadaslarim yasitlarim evli ve cocukluydu.Ortamda hep 'Eee sen ne zaman evlenceksin'yaklasimlar oldu Cok kafaya takan biri olsan her onune gelenle evlenme psikolojisine girebilirsin bu durumlarda
     issizmadaaam
     Takdir edersiniz ki Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamıyoruz. İki insanın istediği hayatı dilediğince yaşayabilmesi için o imzayı atması gerekiyor. Öyle bir toplum baskısından bahsediyoruz farkındaysanız.
      sedefartuny
      Şöyle ki amacı evlilik olan bir insan için yadırganmayacak bir durum. Ancak ilişkinin başlarında anlaşılır o ilişkinin evliliğe evrilip evrilemeyeceği. Diğer soruna gelecek olursa. Toplumsal kodlarımız tarafından bize dayatılan bir şey, evlilik odaklı ilişkiler. Her hikayenin mutlu sonla bitmesini isteyen çocuklar gibi ilişkilerin evlilikle sonuçlanmasını bekliyoruz. Psikolojik bir şey bu.
       samyeli90
       Hiç bir ilişkiye evleneceğim diye başlanmaz ilişkiye başlanır bakılır güzel gidiyor sonrasına beraber karar verilir
        plazacalisani
        Gereksiz hayallere kapılan bir hayalperesttir. Ne evliliği yahu.. Dolar kaç lira farkında mısınız? Aa pardon, biz maaşı TL cinsinden alıyoruz
         _umut_
         Bir erkek olarak garip bir şekilde bunu istiyorum ben. Evet aynen şu şekilde. İlişkinin başlarında herşey güzelken tabi ben duygusallıktan geberdiğim için direk aşık olup evlinirim kafasına girebiliyorum. İleride mantığım biraz konuşmaya başlayınca işler değişiyor. Fakat ve lakin.. ben genel anlamda hoşlandığım, iyi anlaştığım, değer gördüğüm ve bana iyi gelen bir kız ile pek tabi evlenmek ve her anımı onunla birlikte aynı evde geçirmek isterim. Sabah ilk onu görerek uyanıp akşam ona sarılıp saçlarının kokusuyla uyumak isterim. Bu lanet ülkede de bunlar evlilik dışında pek mümkün şeyler değil maalesef.
          daisyyy
          Eee tabii hiçbir kadın kendisiyle oynanmasını eğlenilmesini istemez. Niyetinin ne olduğunu bilmek ister. Bunun nihai sonucu da evlenmek. Çok da eleştirmemek gerekiyor.
           zeynebio
           Benim bu. Ve bu durum çok normal değil mi? Eğer bir ilişki yaşayacaksam bu evlendiğim insan ile olmalı. Yoksa niye ilişki yaşayayım ki. Evlenmek esas mesele.
            notuds
            mükemmel uyum sadece bazılarının okuyabildiği çok azının inandığı ve sadece uslu duranların şirinleri görebileceği bir olay örgüsüdür.. önemli olan saygı sevgi ve anlayıştır.. bu üçü olan bir insan evlenilebilir nikah dairesine çekin götürün..
             hayalperestbirii
             hiç kimse özellikle kadınlar ilşkisini öylesine yaşamıyordur belli bir yaşa geldiyse de evlenmel kendi yuvasını kurmak bir yere ait olmak istiyordur.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.