Yaş Farkı Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Halk arasında olunca düğünde nikahta dedikodusu yapılan ama ünlülerde olunca normal karşılanan hatta bazen fark edilmeyen YAŞ FARKI. Yanlış anlaşılmasın eleştirmiyorum kimseyi sadece akrabalarımın ve genel çevrenin konuşmalarından yola çıkarak böyle bir yorum yapıyorum. Mesela benim çok beğendim bir çift. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal. Muhteşemler ve çok mutlular aralarında da ON ÜÇ yaş var. Sizin bildikleriniz ?
    monaiman
    Ya elalemin kendine hayrı yok, varsa yoksa ampır ampır konuşurlar. Boş verin. Yaşayın hayatı arkanıza bakmayın vakit varken.
     me_out_bye
     Akıl kafa kalp sevgi güzellik yaşta değil baştadır.😋🤷🏻‍♂️. Klasik ama çok doğru söz. -- 'Aşırı' abartıya kaçmadığı sürece takılın kafaniza göre. Abartmayada karşıyız. 🙅🏻‍♂️.
      buse01
      Yaş farkının bir önemi yok ama gidipte 40 yaş büyük adamla da birlikte olmazsın ya bu biraz abartıya kaçma gibi bir şey oluyor,bence,en fazla 20 yaş olmalı diye düşünüyorum.
       palmiye
       Bizim oralar da 4' ten şaşma 10'u aşma derler evlenecek olanlara. Gerçi iki kardeş arasındaki olması gereken yaş farkina da boyle derler. Önlerine gelene bunu diyorlar bizimkiler.😐 Hiç-bir ünlüyü yaşlarını bilecek kadar takip edemiyorum maalesef.
        obiyagmur
        Yaş farkı 🤔 Bence iki insan birbirini gerçekten seviyorsa bi önemi yok çok fazla yaş farkı olmadığı sürece :) Ama ben yinede yaşıt taraftarıyım 🤷🏻‍♀️😊
         thetalentedmrripley
         Yaş farkı en önemli şey değil, insanların ilişkilerine de saygı duyarım ama mesela 20 yaşında birisi bana çocuk gibi geliyor. Benden 10-15 yaş küçük birisini görünce yanaklarını mıncırmak, başını okşayıp saçlarını bozmak falan geliyor içimden.
          tsukyomi
          Bazı istisnalar hariç erkeklerin daha geç olgunlaştığı bilinir. Arada en az iki üç yaş olması iyidir. Ama 15 yaş ve üzeri de zor be, resmen jenerasyon farkı, frekansı tutturmak zor olur. Tabi Putin bebeyim bu konudan bağımsızdır, bu lafımı bana sadece o yedirebilir, aşqımın bilmediği tek şey yaşlanmak <3
           jr.aykut
           Her iki yönde de yani +/- 10. Ünlülerde durum değişik tabi. Onların kendi içinde yaşadıkları bi habitatları var. Biz halk olarak o habitata ayak uyduramayız. Ünlüler kendi habitatları içinde yaşı, boyu, kiloyu, siyasi görüşü, memleketi falan dert etmiyorlar.
            sedefartuny
            Çok göze batmayan 20'lere gelmeyen rakamlarda bir problem yok bence. İlişkinin dinamikleri ile alakalı. 30'lu yaşlardan sonra bu farklar hiç gözükmüyor göze zaten.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.