Yaş Farkı İlişkileri Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir? Kaç Yaşa Kadar Normal Buluyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   fairytale-
   Bu isin yasi olmaz ya .)) Kalp meselesi bunlar . ( benden yaşça baya buyuk olması tercihimdir 😅) -baslik benim degil lan 😅
    abdes_terligi
    bence 2 yaşa kadar normal ergenler için. Yani onlu yaş grubu için. Ama daha sonrasında 5 yaşa kadar fark olabilir bence. Örneğin 16-17-18 yaş insanların çıkması normaldir bence. Ama 22 ve 18 o kadar normal değil ve bence riskli bir durum, manipülasyona yol açabilir, 22 yaşındaki birey 20 yaşından genç biriyle çıkmamalı ama kendinden daha büyük insanlarla çıkmasında sakınca görmüyorum, örneğin 22 ve 26 gayet normal geliyor. Tabi yaş ilerledikçe yaş farkının önemi de azalıyor örneğin 40 yaşında birisi 48 yaşında birisiyle ilişki yaşayınca öyle büyük bir olay olmaz çünkü ikisi de gelişimini tamamlamış olgun bireyler. İnsanın beden ve beyin gelişimine bağlı diyorum.
     merilolika
     aynı yaşta sıkıntı baya yaş farkı olmasıda sıkıntı bana göre 3 4 yaş ideal yaşı büyük olunca herşeyden hevesini almış oluyo ayak uydurmakta zorlanıyor aynı yaş olunca kadınlar daha olgun oluyor genelde erkeklerden böyleside hoş olmuyo bence tabi bide yapı meselesi var kimi elli yaşında hala hayattan zevk alıyor kimi yirmi yaşında haysttan bütün umudunu kesmiş oluyor. kafalar uyuşsun bu işler belli olmaz yani
      mustafa-kuru1
      Kafalar uyuşuyor ise, iki tarafında ilişkiye rızası var ise, ensest bir ilişki değil ise, ilişkinin ana nedenlerini bireysel çıkarlar oluşturmuyorsa, iki taraf da karşısındakine geçmişini ve geleceğini karşı tarafa dürüstçe anlatmış ve karşı taraf da anlamış ise, iki birey de ilişkiye uygun yaştalar (16 veya 18 yaşından büyük) ise bir mani yoktur. Beni görsel olarak rahatsız ediyor mu? Bazen ediyor evet Ama bu onların kararı olduğu için saygı duymam gerektiğini kendime her zaman hatırlatıyorum. Çünkü elalemin ne dediği elalemin problemidir, elalem kendini susturmayı öğrenmelidir.
       garavel_usta
       En fazla 10 yaş iyidir
        blondewitch
        Böyle 25+ olup da 16-17-18 civarına potansiyel sevgili gözüyle bakanlar midemi bulandırıyor. En küçük kişi 30 olana kadar maksimum yaş farkı 3-4 olmalı.
         obbobbon
         bunun hakkında yapılan bir araştırmaya göre ; büyük olan kişi yaş/2 + 7 = max. genç partner yaşı
          catherine-earnshaw
          En fazla 5 yaş olmalı. Üstü tam bi fiyasssko. İlişkide kuşak çatışması berbat bir şey.
           diocu01
           4 e kadar normal buluyorum fazlası abzürt kaçıyor bence
            yabadabadu
            maddi menfaat söz konusudur, gerisi hikayedir.
             kisi
             2-3 yaş normal bence. Taş çatlasa 5. Ondan fazlası ileri yaşlarda problem olur. Gençken farketmeseniz de uzun bir ilişki düşünüyorsanız çok yaş farkı sıkıntı olur.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.