Yarım Kalmış Bir Aşk Hikayesi: Yıldız Asyalı ve Arda Kural
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Benim çocukluğumun çiftiydi bunlar ya güzel ikiliydiler. Bu kadar güzel gözükmelerinin sebebi birbirlerine duydukları derin aşkmış meğer. Önce Arda Kural ardından da Yıldız Asyalı açıklamalarda bulunmuş. "Biz çok aşıktık, bizi ayırdılar, şu an arkadaş olamıyoruz çünkü çok aşıktık. Yan yana gelmekten korkuyoruz." falan demişler tutkuya bakar mısınız ya. Kimseyle de olamıyorlar gerçekten Kural hiç evlenmedi bildiğim kadarıyla Asyalı'nın da evliliği sonlandı. Bugün de buna yakalım arkadaşlar gelin.
   https://www.youtube.com/watch?v=xmalTZncFDE
   https://www.youtube.com/watch?v=xmalTZncFDE
    sukriye-ozgul
    Yıldız Asyalı, Arda Kural’ın Onu çok seviyorum, ayrıldıktan sonra 2 yıl kendime gelemedim sözlerine cevap verirken adeta aşkını ilan etti. Kural ile birbirlerine yoğun duygular hissettikleri için arkadaş kalamadıklarını söyleyen Asyalı, Başkalarıyla ilişkilerimiz yürümüyor. Çünkü hiçbir şey Arda’nın önüne geçemiyor dedi.
    http://www.mansetteyiz.com/yildiz-asyali-canli-yayinda-arda-kural-a-askini-anllatti-arda-yi-karsimda-gorsem-elim-ayagim-titrer/7646/
    Arda'yı karşımda görsem elim ayağım titrer.
     hayalperestbirii
     yaaa 🥺ne aşkmış var mı böyle aşklar helal olsun bence korkmayın bir araya gelin bu fırsatı kaçırırsanız o zaman çok üzülürsünüz
      marvelhulk
      hımm üzüldüm , yarım kalan her şey bir gün mutlaka tamamlanır belki tektar bir araya gelirler neden olmasın
       gossipdio
       Arda Kural’ın gençliği yakıyor
        minmina
        yazık ya magazin yüzünden aşklarını yaşayamamışlar :(
         anemik
         yazık ya, böyle yarım kalmışlıklar insanı çok derinden yaralıyor gerçekten
          sedefartuny
          Size bir şey söyleyeyim mi bunları bir araya getirirler ve hatta evlendirirler. Esra Erol mu el atar bu işe Zuhal Topal mı gerçi Müge ile Gülşen çok teşne sanki ama bak görürsünüz iki reyting için yaparlar bunu.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.