Yardım Edin! Hayatımın Aşkıyla Gördüğüm Tek Bir Fotoğraf Yüzünden Ayrılma Noktasına Geldim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasulusoy
   Bu olay yaşanalı 2 aydan biraz fazla oldu ve hala nasıl çözerim nasıl atlatırım bilmiyorum. Birilerinden bi şeyler duymaya ihtiyacım var o nedenle de yazıyorum. Lütfen dalga geçmeyin psikolojim altüst olmuş durumda. Sadece bana bi çıkış yolu göstermenizi istiyorum. Sevgilimle yaklaşık 1 yıldır süren bir ilişkimiz var ve onu gördüğüm ilk günden beri hayatımın aşkı olduğundan, bir ömrü birlikte geçirmek istediğimden eminim. Hatta seneye bu pandemi muhabbeti de geçmiş olursa evlenip birlikte yaşama planlarımızı bile yaptık. Hayatımın kalanını onunla geçirmekten başka bi şey istemiyorum. Neyse olayı anlatiyim: 2 ay önce birlikte kısa bi tatile gittik, birkaç aylık eve kapanma sürecinden sonra bize iyi gelir diye küçük tatlı bi otelde rezervasyon yaptık. Gerçekten önceki ilişkilerimin hiçbirinde bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum birlikte gittiğimiz o 4 günlük tatil bana ve bize o kadar iyi gelmişti ki bunu hissedebiliyordum.. Neyse döndük aradan bir hafta falan geçti onun evinde birlikte otururken 'Aa bak unuttum tatil fotoğraflarını bilgisayara aktardım gel birlikte bakalım' dedi. Hemen süper gel bakalım dedim ve bilgisayarı alıp yanıma uzandı. O sırada ablası aradı, yanımda telefonu açtı bi 30 saniye sonra noldu anlat dedi ablasına sesi de biraz bozulmuştu... O an anladım bi sorun olduğunu neyse yatakodasına gitti konuşmak için ben de fotoğraflara bakmaya devam ettim. Biliyorsunuz macbooklarda fotoğraflar aktarılınca gruplanıyor. Mütemadiyen fotoğraflarda biraz üstlere çıktım... Keşke çıkmasaydım keşke o ana dönüp o yukardaki fotoğraflara bakmasaydım...... Biraz yukarılara çıktığımda bazı fotoğraflar dikkatimi çekti. Ten rengi insanın ister istemez gözüne takılır ya öyle fotoğraflardı. İstemeyerek de olsa tıkladım, açtım. Keşke açmasaydım. Eski sevgilisini çırılçıplak gördüm.. Sonrasında kendime hakim olamayıp birkaç fotoğrafa daha baktım. Bu sefer kendisi değil malum yerini atmıştı. O an beynimin acıdığını hissettim resmen. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü.... Biliyorum böyle bi şeyi bilerek yapmaz, yeni ilişkiye başlayınca telefonunda vs ne varsa silmiştir keza ben de öyle yaptım hepimizin bir geçmişi var ve geleceği geçmiş ile yargılayamayız. Bilgisayarda unutmuş olmasına kızmıyorum oto yedeklemesi var cart curt var. Bakın şu an içimdeki duygulardan mı bilmiyorum sinirlerim çok bozuk. Feyyaz filmde diyordu ya benim babamın siki kutu kola gibidir diye 0 şaka bebenin siki kutu kola gibiydi. Benimki yanında 1 liralık meybuz kalır. Ben bu pskolojiyi nasıl aşıcam ya nasıl??? Aklımda sürekli bu çocukla 3 yıl beraber oldukları var. Aklımda sürekli cinsel hayatımıza dair sorular var. Zaten o günden sonra bir cinsel birlikteliğimiz de olmadı. Böyle girişimlerde hiç odaklanamadım, bu durumu da asla sevgilime açıklayamadım. Bana defalarca doktora gidelim dedi bunu da kabul etmedim. Ben bu gördüğüm fotoğrafları nasıl aşıcam? Ne olur bana bi çıkış yolu gösterin dalga geçmeyin lütfen bu sorunu aşıp hayatımı onunla geçirmek istiyorum.
    nobodyy1
    E niye gitmiyorsun ki piskoloğa falan? Bak bir düzenli terapi çok iyi gelir söyleyim.
     benita
     Geçmiş olsun
      ggg89
      Kardeşim 3 senede ne yaşadıklarına takılma. Her şey güzel olsaydı zaten onunla olurdu seninle değil. Kadınların merkezi bizimkisi gibi apış arasında değil, önce bunu bi anla. O seni sen olduğun için sevmiş ve berabersiniz. Uzuv yalnızca yemeğin üstüne attığın bir baharat gibi. Tadını güzelleştirebilir. Asıl olay yemeğin kendisidir. Daha nasıl içini rahatlatabilirim bilemedim ama böyle sikko bir mevzudan ilişki bitirilmez. Adam ol ve o kadınının ömrü boyunca yanında ol. O saatten sonra kutu kolaymış meybuzmuş önemsiz. Mutluluklar Dilerim
       tsukyomi
       Sonuçta kutu kolayla işi bitmiş mi? Bitmiş. Şu an meybuzla mı? Meybuzla. Doktorluk bir durum yok. Gereksiz kompleks yapmışsın, yapma. Kutu kolalık meziyet olsaydı beyaz ırkın soyu tükenirdi.
        thetalentedmrripley
        O fotoğraflar bir şekilde evlendikten sonra da karşına çıkabilirdi, napıcan aşkından öldüğün kadınla boşanacak mıydın bunun için? Çözüm bulmaya bak, terapi al, cinsel yönden kendini eksik hissediyorsan eksiklerini kapatmayı öğren, olay sadece ebatla bitmiyor sonuçta.
         dr.rock
         Feyyaz filmde diyordu ya benim babamın siki kutu kola gibidir diye 0 şaka bebenin siki kutu kola gibiydi. Benimki yanında 1 liralık meybuz kalır. Ben bu pskolojiyi nasıl aşıcam ya nasıl??? Bunu yazmışsan sen zaten aşmışsın kardom... Koy gtüne Önceki ilişkisinde her kadın her şeyi yapıyor, foto görsen ne görmesen ne, hımında mühür yok kızların, kalbinle yürü geç Mutluluklar NOT: Penis boyu sorunu varsa, ki muhtemelen yoktur, özelden yaz destek atayım
          me_out_bye
          Saçmalama bilader. Kızın demekki ilk ilişkisi değilmiş. İnsanlar çeşit çeşittir bir şey diyemezsin. Kim kiminle nasıl mutlu oluyorsa onun yanına gitmeli kendine uyana. Neyse eski erkek arkadaşıdır. Senden önce olmuştur bir süre sonra ayrılmıştır. Kız gökten inmedi yani. Bu olay senin için sorun degilse ? 2.aşamaya geciyorum. Sorunsa ayrılırsın. Ama seviyorsan bu kadar kolay vazgecilmez. Bilemem sizin s3vgi kavraminizi ama benimki derindir. Sende oyle dedin bir omur falan evlenmek istiyorum dedigine gore ? Onceden s3vgiliso var diye ayrilinmaz bence. 2.Sevgilisini gormuşun bilmem neymişte neyine bakmışinda ? Tamam ilk bakışta insan bakabilir ama sonra geçersin. Niye dikkatini öyle verdin ki ? VE NİYE KENDİNI KIYASLIYORSUN ?! Bu aşırı saçma. Kimseyle kıyasa yarışa girme. SEN SENSİN. SENİ SEVEN SEVER. SEVMEYEN GİDER. Bu kadar basit. Hicbir yerini degiştiremezsin senin elinde olan bir ş3y degil. Seven gelir sevmeyen kendi istegi ne ise ona gider. Bu kadar mesele. Bu olayi kafandan cıkar. Sil at. Gereksiz bir şey. Kiz arkadasinla ilişkine odaklan. Sen memnunsun anladigim kadariyla. Diger acidanda karari verecek olan kendisidir. Kendisi ya ilişkinizi yurutur ya da memnuniyetesizlik olursa belli eder zaten sana soyle konuşur ayrilirsiniz Bu kadar basit. Yaşın kaç bilmiyorum ama gereksiz k3ndini gerdigini gördüm. Ben boyle şeylere takılmayacak kadar olgunum. Cok daha ķötü zor bana sknti veren dertlerim var. Kafami boyle gereksiz bir yere takmam hiç. Birazda öz gururunla alakali. Ben gururumu hic bozmam. Gelen gelir. Elimdeki en iyisini vermeye çalişirim. Giden gider. Bu kadar. Kendini düşürme. Dik dur. Kutu kola isteyen pis konusucam sorry ama kibarı anlatilmaz bu işin. Kaba ve açık net : çam ağaci isteyen gitsin ugandadan sevgili yapsin bizene anasini satim ? Onun icin mi kendimi yipratayim ? Takılma bunlara. Sevgi bunların otesindedir. Her haliyle +si -si tümuyle kabul etmektir sevdigin insani. Kolay gele.
           cinayetvaraga
           Bence ilk evvela bi onunla paylaş. Huzursuzluğunu anlasın, sebebini bilsin. Baktın samimiyetsiz geliyor, gidersin yoluna kardeşim. dünyanın sonu değil. ama yok tam tersi gelir ve çözüm odaklı olursa o zaman git bir tedavi ol, terapiye git, rahatla ki ilişki sağlıklı olsun. ne kendine eziyet et ne de ona.
            gregory_
            Ayrıl gitsin, kola bağımlılık yapıyormuş.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.