15
29.8.2020
Yaptığınız En İyi Piçlik
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   libidio
   Ben pek yapamıyorum o işleri sanırım ama yapmak isterdim :(
    eski_bi_tanidik
    Başlığa gel aq bu nası başlık
     ladydisko
     arkadaşım sevgilisiyle film izleyecekti bilgisiyardan videoyu değiştirdim zamanında bir iddiaya girmiştik onu kaybedince Marilyn Monroe gibi giyinip onun şarkılarında birini söylemişti işte bu kaydı koymuştum.
      efenizz_
      Eskilerden bi sevgili beni benim arkadaşımla aldattı ben de onu kardeşiyle aldattım.. En yakın arkadaşımın boktan fotoğraflarını saklayıp sevgilisine söylemekle tehdit ederek istediğim herşeyi yaptırdım.. Okullar da olur ya hani bi kutu okulda sevmediğin şeyleri yazıp koyarsın müdür okur ona sevişme fotoğrafları çıkarttırıp koymuştum..
       fuckerfukara
       eve yürüyodum 6 7 km kalmıştı gece 2 falandı otobüs metro yoktu. adamın biri bana bi adres sordu. abi bende oraya gidiyorum deyip kendi evime bıraktırttım. sonra tekrar tarif ettim yolu biraz uzadı. yüce allahu teala umarım işlemiş olduğum günahı affeder
        orbitty
        Lise yıllarımda sınıfta iki tane bebe vardı acayip leşlerdi. Açıkta gıda malzemesi görmeyegörsünler bok sineği gibi yapışırlar, yer bitirirlerdi. Ben de sinirlendim su şişemi ve yemek malzemesi bıraktım masamın üzerine. Tabii ki her yerine efsane tükürmüştüm. Burdan yaptığım iğrençlik için özür dilemiyorum. Bok yesinler.
         orbitty
         Pandemide çocukların sokak yasağı olan bir dönemi vardı. Bizim mahallede de ufak çocuklar dışarıya çıkmışlar 10 kişi falan kapının önünde oynuyorlardı. Mahalleye Saka Su arabası gelmiş bekliyor. Ufaklıklar arkama doluştular abla abla diye koşarak. Okuma yazması yok bana soruyorlar abla şu araba polis arabası mı diye? Ben de tabii ki abarta abarta bak bizim binada iki tane polis var gelmişler sizi alıp götürmeye kaçın bir daha buralara gelmeyin falan hepsini çil yavrusu gibi dağıttım. Uzunca bir süre gelemediler🤣
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.