Yaptığınız En Büyük Şerefsizlik Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Yavşaklıkta olur
    handeyakar07
    Şerefin vücut bulmuş halidir Hande Yakar.
     cinayetvaraga
     Vakti zamanında ev arkadaşıma çok sinirlenmiştim. Tuvaleti onun diş fırçası ile temizledim. Ve sonra yerine koydum. 1 ay daha onunla dişlerirni fırçaladı. Hadi var mı daha iyisi?
      sahaneyim
      Sahaneyim Serefsizlik yok bende
       be-rk
       Arkadaşın gacıya cugu cugu
        epifizbezii
        Bir başka dioda yazmıştım ama gene yazayım. Lisede arkadaşımın ödevlerinin olduğu bilgisayarı ve flash belleği formatlamıştım.
         raymond_reddington
         En son doğum günümü kutlamak için sürpriz yapan dostuma karşılık vermek yerine geçen ay ki doğum gününde, tenezzül edip mesaj bile atmadım. Bu da bana Yeter artar.
          jamiryuu
          Bir tanesini söyliyeyim. Askerde haksız yere bana ceza verip çimenleri tek tek elimle söktüren komutanın bol köpüklü istediği kahvesinin içine tükürmüştüm.
           buse01
           Bi kız vardı çok egoluydu herkes ondan hoşlanıyo sanki o böyle düşünüyo du beni sinir ediyodu buse şundan hoşlanıyor falan diye laf çıkartıyodu.Neyse teyzem hamilelik testi yapmıştı pozitif çıkmıştı o gün de önceden demişlerdi bize yarın çanta kontrolü yapılacak teyzemden gizlice aldım hamileleik testini tenefüste kattım kızın çantasına hoca geldi kontrol etti hamilelik testinin pozitif olduğunu da gördü kız ağlaya ağlaya öldü ya la bütün okul onu konuşuyodu öyle bişe yok fln diyodu sonra dayanamadı okul değiştirdi annesini fln çağırmışlardı kızın ayy ne gülmüştüm sonradan bee
            asya_41
            Arkadaşıma hediye ettiğim kalemi teneffüste dolabından çalmıştım. Sonra ders zili çalınca da çok üzülmüş gibi yapıp arkadaşımı teselli etmiştim. Çok şerefsizim çok... Ama kalem stabiloydu )))):
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.