Yaptığınız Efsane Mallıklar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   - Akciğer-mesane kanseri olmak ve küllük gibi kokmak için sigaraya 17 TL vermek - Fırlayıp ölmemem için trafik polisinin bana "emniyet kemeri" cezası yazması sizin efsane mallıklarınız ne?
    palmiye
    150 bin lira kredi çekmek. Ne uğruna bomboş. Siz siz olun ödeyemeyeceğiz miktarların altına girmeyin.
     mervenizz_
     Uçaktayız Erasmus'a gideceğiz canım sıkıldı taş-kağıt-makas- oynayalım dedik mal birisi bana dedi ki kemerini çıkar uçakta gez ve bende kemerimi çıkardım sonra gezmeye başladım sonra uçak aşağı doğru inmeye başlayınca dengemi kaybedip düştüm sonra biz gülüyoruz falan. Sonra beni farkettiler tabi beni alıp yerime otturular 7/24 beni seyrettiler çok rahatsız ediciydi.
      redblack
      Universite zamanlari strip poker masasina sadece altinda şortla oturmak, o nasil ozgüven oyle 🤦
       damarcibasi
       Her zaman geçtiğim yoldan giderken yanımdakine "bak bu yolda hep radar oluyor buradan geçerken hızına dikkat et" demem, virajdan dönünce radarı görüp "hah bak yine kurmuşlar demem" ve akabinde 50 metre ötede ekibin beni durdurup hız ihlalinden ceza yazması.
        benita
        Az önce ulaşım kartımı unuttuğumu farkettim bu insanlık hali olabilir. Asıl mallık yanımda nakit taşımıyor oluşum, yeni kart alamadım. Taksi çağırdım ve 20 dakikalık mesafe için 100tl ödedim..
         okadin
         Lisede bir buçuk- iki sene diş teli kullandım. Uzun bekleyiş ve sancılı geçen bu süreçten son diş tellerim çıktı ancak gün içerisinde o baskıyı koruyabilmek için şeffaf diş plakları takmam gerekiyordu. Doktorum çok ciddi uyarıda bulunmuştu. Tüm emeklerimiz boşa gider, dişlerin tekrar bozulur demişti. Diş tellerim çıkmış, dişlerim çok güzel, bayılıyorum. O gazla ben bu plakları takmadım ve dişlerimden biri olması gereken yerden birkaç cm öne kaydı. Hayatımda yaptığım tabiri caizse en büyük mallıktır.
          paarantez
          Aldatan sevgilimi affetmek
           muzlu-pasta
           Okula gitmem
            busrawashere
            15 bin lira bastığım şirket 50 bin liraya kadar çıktı sonra 55 oldu dur biraz daha yükselir derken pat diye düştü. öğrenciyim.
             mevsimlerdensnbahar61
             Kışın ortasında 1 saat otobüs beklemiştim mallık demeyelim de mecburiyet diyelim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.