35
7.10.2020
Yaptığınız Efsane Mallıklar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr.rock
   - Akciğer-mesane kanseri olmak ve küllük gibi kokmak için sigaraya 17 TL vermek - Fırlayıp ölmemem için trafik polisinin bana "emniyet kemeri" cezası yazması sizin efsane mallıklarınız ne?
    monaiman
    Aç karnına çiğ köfte+kola
     cinayetvaraga
     her sene kasım ayında iddaa oynarım. ama başka zaman değil. böyle şampiyonlar liginin grup aşamalarında. canlı iddaa sevdiğim için de illegal sitelerden oynuyorum. hatırı sayılır bir meblağ atıyorum tek seferde, o kadar. 2 sene önce koyduğum parayı çok fena katlamıştım 4, 5 kat. tamam dedim ya süper oldu. ama mallık ya. hırs, açgözlülük... 1 haftada kaybettim o parayı, hem de hepsini. haydan geldi huya gitti işte. ama o parayla evimde dizili olan pc den 3 tane daha dizerdim net. mal olmayın akıllı olun.
      mervenizz_
      Uçaktayız Erasmus'a gideceğiz canım sıkıldı taş-kağıt-makas- oynayalım dedik mal birisi bana dedi ki kemerini çıkar uçakta gez ve bende kemerimi çıkardım sonra gezmeye başladım sonra uçak aşağı doğru inmeye başlayınca dengemi kaybedip düştüm sonra biz gülüyoruz falan. Sonra beni farkettiler tabi beni alıp yerime otturular 7/24 beni seyrettiler çok rahatsız ediciydi.
       gregory_
       Bi ara futbol izledim, hala sigara içiyorum.
        busrawashere
        15 bin lira bastığım şirket 50 bin liraya kadar çıktı sonra 55 oldu dur biraz daha yükselir derken pat diye düştü. öğrenciyim.
         muzlu-pasta
         Okula gitmem
          palmiye
          150 bin lira kredi çekmek. Ne uğruna bomboş. Siz siz olun ödeyemeyeceğiz miktarların altına girmeyin.
           paarantez
           Aldatan sevgilimi affetmek
            benita
            Az önce ulaşım kartımı unuttuğumu farkettim bu insanlık hali olabilir. Asıl mallık yanımda nakit taşımıyor oluşum, yeni kart alamadım. Taksi çağırdım ve 20 dakikalık mesafe için 100tl ödedim..
             mevsimlerdensnbahar61
             Kışın ortasında 1 saat otobüs beklemiştim mallık demeyelim de mecburiyet diyelim
              damarcibasi
              Her zaman geçtiğim yoldan giderken yanımdakine "bak bu yolda hep radar oluyor buradan geçerken hızına dikkat et" demem, virajdan dönünce radarı görüp "hah bak yine kurmuşlar demem" ve akabinde 50 metre ötede ekibin beni durdurup hız ihlalinden ceza yazması.
               okadin
               Lisede bir buçuk- iki sene diş teli kullandım. Uzun bekleyiş ve sancılı geçen bu süreçten son diş tellerim çıktı ancak gün içerisinde o baskıyı koruyabilmek için şeffaf diş plakları takmam gerekiyordu. Doktorum çok ciddi uyarıda bulunmuştu. Tüm emeklerimiz boşa gider, dişlerin tekrar bozulur demişti. Diş tellerim çıkmış, dişlerim çok güzel, bayılıyorum. O gazla ben bu plakları takmadım ve dişlerimden biri olması gereken yerden birkaç cm öne kaydı. Hayatımda yaptığım tabiri caizse en büyük mallıktır.
                redblack
                Universite zamanlari strip poker masasina sadece altinda şortla oturmak, o nasil ozgüven oyle 🤦
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.