82
4.10.2020
Yaptığın En Akıllıca Blöf
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Giderim, sinirlenirim, ağlarım, çok kötü olur tarzı tehditlerden bahsetmiyorum. Akla mantığa yatkın, blöf yapılan tarafı kilitleyecek, amaca doğrudan ulaşan blöfler. Ben hayatta beceremem. Var mı blöf hikayeleri olanlar?
    uzgunsaripapatya_
    E ben hepsini gerçekleştiriyom ben blöf yapmam amk dnkxnxnsmxkx en sevdiğim şey ağlamak👍
     peripedia
     Allah benim belamı versin, öleyim de kurtulayım, bu şehri terk edeceğim tarzı açıklamalarım. Akıllıca değil aksine deli saçması ama çoğu zaman iş görüyor. Sevdiklerim bu gibi cümleler kullanmamı hoş karşılamadıkları için blöf başarıyla sonuçlanmış oluyor.
      muzlu-pasta
      Babama bana iphone 5 almazsan anneme babanneme 2 bin lira verdiğini derim dedim aldı sjfhsjhds
       eefenizz_
       "Bakk nefesimi tutarımm hee" diyom fjfnf
        monaiman
        Beni kaybedersin. Bunu söylediğim kimse bana hayır diyemiyor.
         ladydisko
         babam ne zaman benle ciddi bir konuşma yapmaya çalışsa ağlarım ilk başta küçüktüm kendimi ifade edemediğimden filan ağlıyordum ama büyüyüncede yapmaya devam ettim babam benim huyum zannediyor bunu
          sedefartuny
          Kendimi iyi hissetmiyorum taktiği, midem bulanıyor taktiği, gözlerim görmüyor taktiği. Sağlığımla alakalı bilumum blöf yapıyorum. İşe yarıyor mu tartışılır ama bazı zor durumlardan bu taktikle yırttığım doğrudur.
           absurdizm
           Pek blöf değil ama, astimim var ve beni üzdüklerinde nefesimin daraldigini söylüyorum. Konu kilit.
            xlethex
            Blof degil de bir devlet dairesinde işim vardi, en son evrak imzalanacak bencde cikip gidecem, imza icin para yani bildigin rusvet istedi. Yuksek sesle "ne burada da mi para veriyoruz?! Tüm işlem tutari bu kadar dediler, makbuz verecek misiniz?!" dedim. "Sus sus, basimi mi yakacaksin" dedi ve imzaladi evragi, cikarken yuzumdeki en piç ifade ve ses tonuyla "evet, basini yakacagim" diyerek ciktim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.