Yaptığın En Akıllıca Blöf
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Giderim, sinirlenirim, ağlarım, çok kötü olur tarzı tehditlerden bahsetmiyorum. Akla mantığa yatkın, blöf yapılan tarafı kilitleyecek, amaca doğrudan ulaşan blöfler. Ben hayatta beceremem. Var mı blöf hikayeleri olanlar?
    eefenizz_
    "Bakk nefesimi tutarımm hee" diyom fjfnf
     monaiman
     Beni kaybedersin. Bunu söylediğim kimse bana hayır diyemiyor.
      peripedia
      Allah benim belamı versin, öleyim de kurtulayım, bu şehri terk edeceğim tarzı açıklamalarım. Akıllıca değil aksine deli saçması ama çoğu zaman iş görüyor. Sevdiklerim bu gibi cümleler kullanmamı hoş karşılamadıkları için blöf başarıyla sonuçlanmış oluyor.
       ladydisko
       babam ne zaman benle ciddi bir konuşma yapmaya çalışsa ağlarım ilk başta küçüktüm kendimi ifade edemediğimden filan ağlıyordum ama büyüyüncede yapmaya devam ettim babam benim huyum zannediyor bunu
        muzlu-pasta
        Babama bana iphone 5 almazsan anneme babanneme 2 bin lira verdiğini derim dedim aldı sjfhsjhds
         sedefartuny
         Kendimi iyi hissetmiyorum taktiği, midem bulanıyor taktiği, gözlerim görmüyor taktiği. Sağlığımla alakalı bilumum blöf yapıyorum. İşe yarıyor mu tartışılır ama bazı zor durumlardan bu taktikle yırttığım doğrudur.
          redblack
          Blof degil de bir devlet dairesinde işim vardi, en son evrak imzalanacak bencde cikip gidecem, imza icin para yani bildigin rusvet istedi. Yuksek sesle "ne burada da mi para veriyoruz?! Tüm işlem tutari bu kadar dediler, makbuz verecek misiniz?!" dedim. "Sus sus, basimi mi yakacaksin" dedi ve imzaladi evragi, cikarken yuzumdeki en piç ifade ve ses tonuyla "evet, basini yakacagim" diyerek ciktim.
           absurdizm
           Pek blöf değil ama, astimim var ve beni üzdüklerinde nefesimin daraldigini söylüyorum. Konu kilit.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.