Yapmaktan Hiç Vazgeçmediğiniz Kibar Bir Hareket
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vurz
   Evet ortalik iyice sakinlesti. Diyorum ki biraz faydali seylerden konusalim. Mesela hic vazgecmeden yaptiginiz bir kibar hareket var mi? Ornegin ben kalabalik bir ortamda tabakta kalan son yiyecegi asla yemem,bence uyulmasi gereken bir görgü kurali.
    cinayetvaraga
    Ben hiç korna kullanmam. haftada 2 kere ya basarım ya basmam. şehir içinde basıldıkça oluşan gürültü kirliligi ziyadesiyle rahatsız edici zaten.
     ladyfierce
     Karşımda ki ister 3 yaşında bir kuzucuk olsun ister yaşça büyük bir yetişkin fark etmez anlattığı şey ilgimi çekmese bile kimseyi dinliyormuş gibi yapmam gerçekten dinlerim.
      tachycardia
      Kibarlık ise eğer, mesela okulun kapısından, binanın kapısından vs. girerken arkamdan gelen biri varsa ve yakınsa bana kapıyı kapatmam beklerim o da gelsin diye.
       irmak676
       Yalnız bişey dicem Abla bu ne güzellik ya valla gözlerim kamaştı resmen 😍🌸💛
        kaaninteyzesi
        Bir kapıdan topluca gireceksek veya asansöre bineceksek tüm kadınlara elimle göstererek sıra veririm. En son ben binerim
         irmak676
         Ağzımı şapırdatmam. Ve ayrıca çok yardım sever bir bed görl olduğum doğrudur.
          tsukyomi
          Karşımdakinden tiksinsem de, dinlenilecek son kişi de olsa sonuna kadar dinlerim. Sonra lafımı sokarım ama önce iyice dinlerim. Aslında kibarlıktan ziyade mesleki deformasyon gibi, bilemedim.
           palmiye
           Hicbir zaman toplu taşıma araçlarına ilk binmem, herkes bindikten sonra en son binerim. İrade sahibi olmayan hiçbir bebek/çocuğu temas olacak şekilde sevmem. Irade sahibi olanları da kendisine sorarak, izin alarak severim.
            lutfen-ama
            +30 mu 😱 kapıda kaldık😔
             atakancavdar
             Belki kibarlık değil ama mesela toplum içinde ben telefonda oyun oynarken veya video izlerken sesi dışarı yansıtmıyorum. Varsa kulaklığımı takıyorum yoksa izlemiyorum veya sesini kısıp hoparlörden kulağıma dayayıp dinliyorum. Ve bu konuda ciddi derecede muzdaribim.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.