Yapınca İyi Hissettiren Anlamsız Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   baldbritney
   Şimdi anlatıcam, sonra bana şizofren yakıştırması yapılacak. Ama alıştık artık koymaz kdsjflsf. Neyse, böyle şeyler gerçektir ve vardırlar. Aksi iddia edilemez. Benimkileri anlatsam deli dersiniz ama genele yaydığım zaman mesela mandalı parmak uçlarına takmak, eldeki çöpü uzaktaki bi konteynıra basket oynarmışcasına atmak ve bu çöpün laaaaps diye içeri girmesi, duştan sonra kremlenince yorganın tende verdiği pürüzsüzlük hissi, boru makarnayı çatalın her bir çıkıntısına geçirmek, mandalinayı barnağa dakmak.. var da var daha ne sayayım.. benimkisi cok acayip ama hahahahahaha... şimdi sıra alın.. herkese tek tek söyleyeyim..... *buzdolabı kapagının yavaşca kapanırken ışığının da söndüğünü görmek* evet bu beni aşırı iyi hissettiriyo.. neden bilmiyorum. zaten ülkecce kafayı yemiş durumdayız bakalım daha ne dahiyane şeyler çıkacak. ha bu arada adanalı bi arkadaşım da vücuduna kolonya döker koridoru baştan sona koşardı kolonya uçana kadar üstünden.. bu da onu iyi hissettiriyo demek ki.. kimse de çıkıp deli misin aaakü demedi ona. bana da demeyin. lütttttfen. ben deli değiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. son. bitti. hoşşagalın gidiom bne.
    eefenizz_
    Dışardan geldiğinde o üstündeki kıyafetleri çıkartıp bol pijamalar giyiyorsun ya çok iyi hissettiriyo amk ya
     -lucy-
     • Duştan sonra bornozla soğuk yatağa atlamak. • Ya da sabah erken uyanıp günün cumartesi olduğunu hatırlayıp tekrar uyumak..
      _sofia_
      İnce ve kurumuş dalları çıt çıt kırmak.
       absurdizm
       işemek
        unutulmus
        mutsuz olduğum zaman çarşafım temiz olsa bile değiştirir mis gibi yeni çarşafımla yatağıma uzanırım. artık bu benim için ritüel haline geldi. hatta ev arkadaşım mutsuz olduğumu çarşaf değiştirmemden anlıyor :)
         merilolika
         dışardan gelince elleri yıkayıp dişleri fırçalayıp makyajı temizleyip saçları yukardan toplayıp bol pijamaları giymek
          peripedia
          Dişlerimi gıcırdatmak, Tüm dişlerime dilimle dokunmak. Dişle olan her şey benim ilgili çekiyor sanıyorum.
           goygoysporz
           Şu patlayan poşetimsi şey ismini bilmiyorum pat pat patlatıyorsun. Küçüklüğümden beri aşırı iyi hissediyorum onu patlayınca sndnfnfm sanki sevmediğim insanların kafasını patlatmışım gibi harika
            cryformoon__
            telefonu yatağa fırlatmak
             timuti
             kaldırımda yürürken ayakkabımın ortasını cizgilere denk getirmek yada cizgilere hiç basmamak
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.