Yapınca İyi Hissettiren Anlamsız Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   baldbritney
   Şimdi anlatıcam, sonra bana şizofren yakıştırması yapılacak. Ama alıştık artık koymaz kdsjflsf. Neyse, böyle şeyler gerçektir ve vardırlar. Aksi iddia edilemez. Benimkileri anlatsam deli dersiniz ama genele yaydığım zaman mesela mandalı parmak uçlarına takmak, eldeki çöpü uzaktaki bi konteynıra basket oynarmışcasına atmak ve bu çöpün laaaaps diye içeri girmesi, duştan sonra kremlenince yorganın tende verdiği pürüzsüzlük hissi, boru makarnayı çatalın her bir çıkıntısına geçirmek, mandalinayı barnağa dakmak.. var da var daha ne sayayım.. benimkisi cok acayip ama hahahahahaha... şimdi sıra alın.. herkese tek tek söyleyeyim..... *buzdolabı kapagının yavaşca kapanırken ışığının da söndüğünü görmek* evet bu beni aşırı iyi hissettiriyo.. neden bilmiyorum. zaten ülkecce kafayı yemiş durumdayız bakalım daha ne dahiyane şeyler çıkacak. ha bu arada adanalı bi arkadaşım da vücuduna kolonya döker koridoru baştan sona koşardı kolonya uçana kadar üstünden.. bu da onu iyi hissettiriyo demek ki.. kimse de çıkıp deli misin aaakü demedi ona. bana da demeyin. lütttttfen. ben deli değiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. son. bitti. hoşşagalın gidiom bne.
    unutulmus
    mutsuz olduğum zaman çarşafım temiz olsa bile değiştirir mis gibi yeni çarşafımla yatağıma uzanırım. artık bu benim için ritüel haline geldi. hatta ev arkadaşım mutsuz olduğumu çarşaf değiştirmemden anlıyor :)
     kafatamircisi
     telefonu tablet kalemi ile kullanmak benim için
      timuti
      kaldırımda yürürken ayakkabımın ortasını cizgilere denk getirmek yada cizgilere hiç basmamak
       eefenizz_
       Dışardan geldiğinde o üstündeki kıyafetleri çıkartıp bol pijamalar giyiyorsun ya çok iyi hissettiriyo amk ya
        merilolika
        dışardan gelince elleri yıkayıp dişleri fırçalayıp makyajı temizleyip saçları yukardan toplayıp bol pijamaları giymek
         slmbnarda
         Fayansların tam ortasına basmak, çıkarken merdivenleri saymak, arabada giderken yol kenarındaki ağaçları saymak, hem takıntım hemde iyi hissettiriyor.
          plastickardashian
          oooooooooooooooo. parmağın ucuna ince deriye toplu iğne geçirmek. gereksiz şeytani bir eylem. ama çok yapardım zamanında. hepimiz parmak izlerini yok etmeye çalışan küçük katiller gibi geçiriyoduk parmaklara iğneleri ilkokulda hatırlıyorum kjdfhksdf şimdi görsem bi çocukta muhtemelen baygınlık falan geçiririm
           -lucy-
           • Duştan sonra bornozla soğuk yatağa atlamak. • Ya da sabah erken uyanıp günün cumartesi olduğunu hatırlayıp tekrar uyumak..
            somurtkan_sirin
            merdivenlerden koşarak inip çıkmak
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.