50
1.10.2020
Yapıldığında Pişmanlık Hissetmek İstemeyenlere Tavsiyeler Verelim
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   paarantez
   Öyle ki; Bir gün öleceğini unutmadan yaşa Kendine mutlaka vakit ayır Her zaman kendi doğrularına göre hareket et Sigara içme Gülmeni engelleyen insanlardan uzak dur Seni değersiz hissettiren insanları hayatından çıkar Zaman zaman inat ol Gerçekten seni seven insanları üzme ve kaybetme Kendi seçimlerini kimsenin etkilemesine izin verme
    fuckerfukara
    Resimdeki sen misin? Ona göre uzun uzun yazcam.
     benita
     Kendi doğrularına ve vicdanına göre hareket et, başkalarını dinlersen hiç mutlu olamazsın ve hep pişman olursun
      utumasasiilekayanadam
      Alkolü ağzınız ile tüketin
       redblack
       Gereginden fazla deger vermeyin kimseye
        monaiman
        Kalp kırmayın. Yaşayın, ardınıza bakmayın ve mevcut konumunuzda mutlu olmaya çalışın. Çünkü mutluluk beklenmez ancak yaratılır.
         busrawashere
         artık fotoğraf atmanın zamanı geldi
          cinayetvaraga
          emniyet kemeri takın ve gereksiz hız yapmayın. ne kendi canınızı ne de başkasını tehlikeye atmayın lütfen.
           dorahephaklidir
           kim olduğunu ve nereden geldiğini unutma ve şunu bil ki bu dünyada gerçekten ailenden başka kimsen yok
            birdisi
            İlerde pişman olacağın şeyler yapmamak, atacağın adımları en az 2 kere düşünmek
             dr.rock
             her haltı yeyin, karar verirken "ölecek miyim-öldürecek miyim-kalıcı zarar verecek miyim" tek kıstasınız olsun. Bunun dışında salın gitsin. Her türlü pişman olacaksınız yaptığınız her şeyden, aptal olmayın , buradaki kimseyi dinlemeyin, HER ŞEYİ YAPIN - Ahahahah abi ya - Nooldu Umut - Mesela bi zenciyledemi, ahahahah - Zenci demiyoruz sipsi, ona siyahi diyoruz, meşrebine göre takıl mk - Ahahahah şimdi sen hahahha bi zenciyle - (küt) - Ah abi acıdı ya - Sus Umut - Tamam abi, özür (pifıfıfıfıfıf) - Umuuuut - Sustum abi
              daisyyy
              Her önünüze çıkanla evlenmeyin. Karşınızdaki kişiyi tanımadan çocuk doğurmayın. Evlenmek hepimizi cezbeden bir durum gelinlik giymek, düğün yapmak, kendine ait bir eve sahip olmak, kısaca bir düzen kurmak. Genellikle erkekler bu konuda kadınlara göre daha istekli olabiliyor. Evleneyim düzen kurayım diye. Ancak kız kardeşlerim sözüm size. Her önünüze çıkana, size iki güzel söz söyleyene hemen inanmayın. Evlilik dışarıdan göründüğü gibi güzel ya da kolay bir şey olmuyor her zaman. Karşınızdaki insanı değiştirmeden her haliyle kabul etmek. Sorumluluk almak. Bunlar zor şeyler... Doğru insan diye bir şey de yok bunu da unutmayın.
               sadiksay
               En fazla ne olabilir ki ?? Sözünü abartma
                rarero
                Kesinlikle kitap okumak. Ama değerli kitapları. Mesela kendinize dünya klasiklerini bitirmek gibi bir hedef koyabilirsiniz. Bu yaptığınızda size asla ama asla pişmanlık vermeyecek son derece kıymetli ve faydalı bir şey olur. Kültür seviyenizden tutun da hayata bakış açınıza kadar birçok farklı alanda yeni ufuklar elde etmenizi, görmenizi sağlar.
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.