Yanlış Zamanlama mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sekersilence
   Evet başlıyorum temmuz ağustos ayında 1 aylık muğla tatili yapmaya gittim halihazırda karantina moodundan bi türlü çıkamadığımız için bir zamanlar flörtümsü garip bir telefon görüşmesi yaptığım bir çocukta muğla da yaşıyordu dedik ki nolcak atsam mesaj görüşsek değişilik olur. bu çocukta skor peşinde koşturan birisi. Geldi beni almaya beni beğendiğini anladım. ilk gün işte sohbet muhabbet. sonra beni bıraktı o da bulşmak istedi buluştuk derken. yatak muhabbetine geldi sıra baya yakınlaştı ve ben kabul etmedim çocuk hiç karşılaşmamış yaşamamış insana . günün sonunda yorjgun düşmüş ve sinirleri bozuk kendinde hata arar haldeydi. bi yerde durduk kahve içmeye o sıra bana sordu neden istemedin diye ben de dedim ki ben hiç yaşamadım. hiç mi gibi onaylamalar yaşadım. Sen benim gözümde şu an ilahsın dedi .d.d ( Açıkcası benim için bekaret algısı önemli değil) İlişki anlayışımda netlik var taktik kaldırabilen nude atmayı zaman kaybı gören net olmayı dürüst olmayı ve karşıda ki kişiyi olduğu gibi kabul gören biriyim. kısaca yapımda yok. Beğeni ve onay olgusu bana ters. üçüncü buluşma da ben zannediyorum ki 1 gün kalıcam 3 gün kaldım. O işe gitti geldi Ben evdeydim. 3 günün hangi günü hatırlamıyorum ama bana inanıp inanmama arasında gidip gelirken.( tabi birbirimizden etkileniyoruz ve ufak yakınlaşmalar oluyordu.) bana inanmama bakışı, sorgulama ve hırs vardı. HAdi deneyelim dedi. Ben isterken istememe halinde olamayan olduramadığımız daha doğrusu olduramadığı bir yakınlaşma yaşadık. o zamandan bu zamana beni önemsiyor. kısaca bir deneme ve olmadı. ( yaşamış olsam o beni istemese kalkıp giderdim. o bilinçte yaşamayı kabul görerek de yaklaştım ) Bu çocuğun aileden gelen maddi olanağı var. tekyaşıyor. Annesi babası boşanmış. Babası evlenmiş ( Bu arada 3 gün onunla aynı evde kaldığımda 2. günü olsa gerek ailesiyle yemek yedim, tanıştım). kafamda oluşan bir yargı var. bu çocuk düzenli ilişki yaşamamış ihtiyaç ilşkisi. ailesiyle tanışmamın sebebinde bak ben düzgün kız getirdim bana güvenebilirsin algısı yaratmak mı sizce? hala konuşuyoruz ona göre sevgiliyiz. aldatılıyor olma olasılığı yüksek ancak bunun kaygısı ile kendimi yormak istemediğim için pek üstüne düşmek istemiyorum ve uzakta okuyorum. kontrol halinde olmam beni hem sinir hastası hem de aldatılıyor mu acaba kaygısı yaşamak istemediğimden kontrolcu değilim. Duygusal bir çocuk hatta içinde bir çocuk yaşıyor. bunu görebiliyorum özünde iyi insan. fark ediyorum yani. farkında olduğumun o da farkında bu arada. bir de anne/ aile gibi sıfatları kullandı benim için. O halde bu ilişkinin oluru nedir? veyahut yanmlış zamanda mı tanıştık?
    fuzbing
    bence evet. dipnot: konuyu okumadım.
     amakafamiznasiguzel1
     okumadım kesin yaşanmamıştır
      676irmak
      Okudum bence yanlış zamanlama olabilir 🙆
       dr.rock
       Özetliyim Bi erkek kızımızla şaapmak istemiş Kızımız bakireymiş Ama erkekteki para, karizma, cool yaşamdan etkilenmiş kızımız Erkek biraz şov yapmış sonrada psikolojik baskı Kızımız etkilendiği için ailesiyle tanıştırdı vb gibi doğru nedenler aramaya başlamış Vereyim mi diye soruyo Benim yorumum Ha, vereceksen hobi olarak yine ver Ama bu nedenlerle verme kızım, sevdiğinden emin değilsin, dünyevi numaralara kanma, hissetmeyi bekle, unufak oluyorsunuz sonra, siz Türk kızlarını bekaret manyaa yaptık biz Türk erkekleri. Sonra sana “bana veriyosun hafifsin” muhabbeti bile yapar. Git kendi başına takıl. Seviyorsa anlarsın. Nude da atma, tüm arkadaşlarına gösterir. Mal olma kızım 🤘
        dr.rock
        Bide dio da bi kullanıcı var sana mesaj yazmış diye bu yazdığımı ona gösterir misin; Güzel kardeşim, bende senin gibi çok ortama girdim çıktım, biliriz bu işleri ufaktan. Kızın kafası karışmış, karıştırmışsın. Sevginden emin olmadan zorlama, ki sen uzak mesafe ilişkisi yaşayamazsın ikimizde biliyoruz bunu. Temiz hayatları kirletme, biliyorum normal bşi cinsellik ama bu toplumda öğrenmiş bu kız yaşamayı, dağılacak sonra, günahına girme, sonra sende bk hissedersin. Sana kadın mı yok, yakışıklı - varlıklı adamsın. Hem delikanlıya yakışmaz hayır diyen kızın kafasını karıştırmak biliyorsun. Gönlün kaydıysa usülünüde biliyorsun. Selametle.
         me_out_bye
         Bu ilişkinin oluru nedir diye soruyorsa insan ortada bir ilişki yoktur. Heves vardir sadece bir şeyler yaşamak için. Böyle saçma iş mi olur ? Sen bilmicen kim bilcek.
          vsjvsjvsjv000
          Belki daha sonra.
           esseref
           yatak muhabbeti çok yapıyorsa uzaklaş bence. işini gördükten sonra seni terk eder anında
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.