Yanlış Gruba Yanlış Mesaj Atmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vurz
   Malum iş, okul vs whatsapp gruplari bolca mevcut. O zaman Istanbulda yasiyordum, calistigim okulda hocalar, zumre baskanlari filan resmi gruptan kar tatili olacak mi olmayacak mi konusuyoruz, bir yandan kızlarla ayri bir grubumuz var, 2gruba da vali 9da aciklama yapacakmis yazmistim, bizim kizlar gruplari karistirip ana gruba ,ASLA OLMAMASI gereken gruba su asagidakini yazmislardi.😁🤭 Benzer ornekler var mi 😂
    asit
    kar tatili vakası bende de var.. başka okuldan bir arkadaşa, ''müjdeli habeeer kar tatili açıklandı...'' şeklinde bir link yolladım.. Linke tıklayınca nah işareti çeken yaşlı bir amca çıkıyor.. Arkadaşım da tutmuş linke hiç bakmadan, tıklamadan kendi okul grubuna atmış haliyle biraz rezil olmuştu..ama ben nerden bileyim böyle yapacağını:( bir süre benle konuşmadı...
     irmak676
     Sınıf grubuna biri gelirken 7 ekmek al yazmıştı. 7
      patronice24
      Lazercimle yazışırken talk back açılmış hiç farketmedim, tlfn kendi kendine başka gruba geçmiş. abimlerin olduğu gruba vajinal epilasyon saatim kaçta? Ararsanız sevinirim yazmıştım. Geri silme de yoktu,zaman snra Farkettm. Sağolsun ablalarım kahkaha atmış ve hç uyarmamışlardı.
       tsukyomi
       Henüz başıma gelmedi. Ama var mallar malı kuzenlerimle kurduğumuz bir grup. Özellikle karıştırmayalım diye Keşan'a Giden Yollar koymuştuk adını. Oraya yazacağımı yanlışlıkla iş arkadaşlarımın grubuna yazarsam meslek hayatım biter.
        burakb_
        Ucundan döndüğüm oldu ama atmadım. Bir kız arkadaş 15 kişilik atölye grubuna yeni aldığı elbisesiyle 360 derece fotoğraf atmıştı bir de aceleden silerken en fena pozu sadece kendinden silmişti. Kaldı öyle grupta fotoğraf :D Gene de tanıdık olduğumuzdan az çok herhangi bir durum olmadı gülüp geçildi sadece.
         solistike
         Hocayla olan gruba porno oyuncusunun fotoğrafını atıp taş gibi karı demiştim. Orospu çocukları insan hoca var der kimse 2 saat bişey yazmadı.
          pillowtalk
          Kızlarla olan whatsapp gurubumuzu sırf bu yüzden silip telegrama taşındık. Dünya üzerindeki en korkunç şeylerden biri olabilir yakalanma korkusu.
           imailahorsilahh
           Allahtan yemedim öyle bir halt. Çok korkunç
            handeyakar07official
            Neyse ki hiç başıma gelmedi
             varnali
             Oldlar bilir, whatsapp’in atası Blackberry messenger vardı. Bi gün şirketin genel müdürünün değiştiğini bildiren bir mail aldım. Benden 3 kişilik grubumuza yazayım derken, tüm şirketin olduğu bbm’e yaşasın yeni kral yazdım. O zaman ki müdürümde hızlı adaptasyonum için beni tebrik etti :))
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.