201
15.1.2021
Yanlış Gruba Yanlış Mesaj Atmak
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   vurz
   Malum iş, okul vs whatsapp gruplari bolca mevcut. O zaman Istanbulda yasiyordum, calistigim okulda hocalar, zumre baskanlari filan resmi gruptan kar tatili olacak mi olmayacak mi konusuyoruz, bir yandan kızlarla ayri bir grubumuz var, 2gruba da vali 9da aciklama yapacakmis yazmistim, bizim kizlar gruplari karistirip ana gruba ,ASLA OLMAMASI gereken gruba su asagidakini yazmislardi.😁🤭 Benzer ornekler var mi 😂
    handeyakar07official
    Neyse ki hiç başıma gelmedi
     irmak676
     Sınıf grubuna biri gelirken 7 ekmek al yazmıştı. 7
      agac-ceviz
      Yok vurz sene m.ö ben sadece birilerine yanlis mesaj atardım gruba atsam zaten peheyy
       tsukyomi
       Henüz başıma gelmedi. Ama var mallar malı kuzenlerimle kurduğumuz bir grup. Özellikle karıştırmayalım diye Keşan'a Giden Yollar koymuştuk adını. Oraya yazacağımı yanlışlıkla iş arkadaşlarımın grubuna yazarsam meslek hayatım biter.
        asit
        kar tatili vakası bende de var.. başka okuldan bir arkadaşa, ''müjdeli habeeer kar tatili açıklandı...'' şeklinde bir link yolladım.. Linke tıklayınca nah işareti çeken yaşlı bir amca çıkıyor.. Arkadaşım da tutmuş linke hiç bakmadan, tıklamadan kendi okul grubuna atmış haliyle biraz rezil olmuştu..ama ben nerden bileyim böyle yapacağını:( bir süre benle konuşmadı...
         imailahorsilahh
         Allahtan yemedim öyle bir halt. Çok korkunç
          bnldrn-
          ya bu sıtede bı suru yaratıcı kısı var yok mu nude sını yanlıslıkla akraba grubuna atan :))
           mrs_furby
           Şeref yoksunları yazmıştım :)
            ladydisko
            bizim ailenin kız kuzenleri topluca bir grubumuz var komik bir resmimiz vardı drag queen gibi giyinmiştik filan bunu yanlışıkla arkadaş grubuma yollamıştım dakikasında sildim ama nafile
             pillowtalk
             Kızlarla olan whatsapp gurubumuzu sırf bu yüzden silip telegrama taşındık. Dünya üzerindeki en korkunç şeylerden biri olabilir yakalanma korkusu.
              raselika
              Eşiğinden çok dönmüşlüğüm vardır. Kızlara aldığım pijamayı atmak üzereyken bir an fark etmem ve telefonu fırlatmamla sonuçlanmıştır.
               solistike
               Hocayla olan gruba porno oyuncusunun fotoğrafını atıp taş gibi karı demiştim. Orospu çocukları insan hoca var der kimse 2 saat bişey yazmadı.
                patronice24
                Lazercimle yazışırken talk back açılmış hiç farketmedim, tlfn kendi kendine başka gruba geçmiş. abimlerin olduğu gruba vajinal epilasyon saatim kaçta? Ararsanız sevinirim yazmıştım. Geri silme de yoktu,zaman snra Farkettm. Sağolsun ablalarım kahkaha atmış ve hç uyarmamışlardı.
                 sadesodasadekahve
                 Yanlış kadına "dün gece harikaydı, en kısa sürede tekrarlayalım." demişliği var bir arkadaşın arkadaşının.
                  peripedia
                  Şaşmaz, hep yaparım hep. Bir keresinde erkek arkadaşıma atacağım mesajı babama atmışım. Aşkım demiş bulundum adama resmen. Allah'tan görmezlikten geldi. Neyse ki mesajlarım sıradan mesajlar oluyor da bir rezillik yaşamıyorum.
                   arven_diyo
                   Aile grubuna meme stikerı atmıştım yanlışlıkla :(
                    burakb_
                    Ucundan döndüğüm oldu ama atmadım. Bir kız arkadaş 15 kişilik atölye grubuna yeni aldığı elbisesiyle 360 derece fotoğraf atmıştı bir de aceleden silerken en fena pozu sadece kendinden silmişti. Kaldı öyle grupta fotoğraf :D Gene de tanıdık olduğumuzdan az çok herhangi bir durum olmadı gülüp geçildi sadece.
                     varnali
                     Oldlar bilir, whatsapp’in atası Blackberry messenger vardı. Bi gün şirketin genel müdürünün değiştiğini bildiren bir mail aldım. Benden 3 kişilik grubumuza yazayım derken, tüm şirketin olduğu bbm’e yaşasın yeni kral yazdım. O zaman ki müdürümde hızlı adaptasyonum için beni tebrik etti :))
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.