Yangınlardan Sonra Ülke Genelinde Hava Durumunun Anlamsız Bir Hal Alması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Hava durumu diyorum çünkü iki gündür Ankara baya baya Nisan tadında. Yağmur desen var, rüzgar, fırtına desen var. Şu sepya görüntü zaten insanın enerjisini çekmeye birebir. Yangın izlerinin rüzgarla başka başka şehirlere taşınması çok normal bir durum ama ben hava şartlarını etkileyebileceğini bilmiyordum.
    merutsukun
    Manisa; 09.00-14.00 arası çöl sıcağı 14.00-16.00 ılık 16.00-şu an buz gibi hırkalık
     tsukyomi
     Fazla değil, sadece 200 yıl önce Tambora patladı, insanlığın gördüğü en büyük yanardağı patlamalarından biriydi. 1000 km'lik alana aylarca kül yağdı. Patlamayla oluşan kül bulutları tam bir yıl dünyayı kapattı. Amerika'da Temmuz ve Ağustos aylarında emsali görülmemiş donlar yaşandı, Londra'da hasat dondu, güneş göremeyen ekinler bitti ve büyük kıtlık başladı. 1815 yılının adına ''güneşsiz yıl'' dediler. Bu yangınlar ondan katlarca küçük olmasına rağmen benzer etkilere yol açabilir tabi. Yeryüzünde olacak her şey gökyüzünü de etkileyecektir. Her şey bir zincir.
      arasserin
      Doğa verilmesi gereken uyarıları veriyor iste
       cinayetvaraga
       Eserimizle gurur duyabiliriz. En masum olduğunu düşnenimizin bile bu işte payı var. Biz bu hale getirdik, biz çekecez ceremesini.
        sedefartuny
        Biz yaptık bunu kimse değil. Bindiğin dalı kesmek tam olarak bu işte. Ne sıcaktan, ne dengesiz hava koşullarından şikayet etmeye asla hakkımız yok.
         detokssuyu
         Bugün sabah soğuktu sanki biraz. Ülkede ne normal ki mevsim normal olsun ama bu bir döngü. Kelebek etkisine de inanan biri olarak çok olası o kadar şey yaşadık.
          ulanayca
          doğa gereken cevabı veriyo işte.
           goygoysporz
           etkiler doğuda çöl kumları bile anında havayı bozuyor
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.