Yangınlar Devam Ederken Türk Ordusu Nerede?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   Ülke yanarken ordu neden izliyor birisi bana bunun açıklamasını yapsın lütfen. Neden hala bekliyor ordumuz? Neden köylülere yardım etmiyor?
    tsukyomi
    Ordunun ilk görevi bu değil tabi, ama büyük bir afette tüm güvenlik güçlerinin birlikte çalıştığını ve bu durumun gayet işe yaradığını gördük. Aslında aklımda başka bir şey var ama, çok tartışılır uzar konu. Tek bildiğim ordunun itibarsızlaştırıldığı ve zayıflatıldığı.
     cinayetvaraga
     Herkes bir anda ordu savunucusu olmuş, herkes haber ajansı olmuş, herkes avukat olmuş. adam doğru söyledi. nerede ordu dedi. bu cümle nerenize battı da çemkirdiniz hemen? AYRICA ordunun görevi vatana hizmet etmektir. sadece silahla değil. Erciş depreminde enkaz kaldırdılar, çığ felaketinde olü çıkardilar, sellerde afetzedelere yardım ettiler ve hepsinde haberlerde, gazetelerde, manşetlerde biz onları gordük. gözümuze çarptılar. ama yangın müdehalesinde jandarmanın araclarından baskasını göremedik. Kill haklı. neredeler? ve evet onların gorevi halka böyle afetlerde yardim etmek.
      sairsel
      Ben askerlerin bu tarz işler için kullanılmasına karşıyım zaten 24 saat çok yoruluyorlar. Kamu personelinden müsait olanları götürsünler.
       marmarian
       Türk ordusu diye bir şey yok. Erdoğan’ın ordusu diye bir şey var. Eski kafayla yeni düzeni anlayamazsın...
        caresizcare
        Rte anca çay paketleyip dağıtsın Paketleme bitince düşünür sanırım bunları
         detokssuyu
         Türk Ordusunun bu gibi çalışmalarda yer alması demek halkın sevgisini kazanması demek popülist hükümet bunu istiyor mu hayır? Bundan yıllar yıllar öncesinde Ordu her yerdeydi herkese elini yardımını uzatıyordu. Ne yaptılar? Yerle bir ettiler işte.
          ahpte-pateh
          Ordunun daha mühim bir görevi vardı da yazdırıp beni silivrilik etmeyin. Zaten ordu onu yapacak halde değil, ciğerini söktüler.
           theguard
           https://www.google.com/amp/s/m.aksam.com.tr/amp/guncel/iste-yanginda-kahraman-turk-askeri/haber-1192652
           önce araştırın.
            abdes_terligi
            orduyu siktirler knk.
             patiklipengui
             Sahada olduklarından neredeyse eminim. Basına yansımamış olabilir zaten yansıması da gerekmiyor bence.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.