14
23.7.2020
Yalnızlığın Tadına Varanlar Buraya
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   johnnybravo
   Bazı şeylerin tadı gerçekten zor anlaşılır, siyah giymek mesela. Yalnız kalabilmek. İnsan bunların tadına bir kez vardıktan sonra kolay kolay vazgeçemiyor. O yüzden yalnızlığın neden tatlı olduğunu dio'lasın yalnızlığın tadına varanlar :D
    zodyakli
    O yalnızlık yok mu o yalnızlık. Her şeyin tadını çıkardığın. Doğayla muhabbet ettiğin kendi kalbinin sesinin dinlediğin yalnızlık ahh ne güzeldir :)
     roar
     Bazen konuşmak istersin ama konuşacak kişi bulamazsın. Sonra öyle bir kişinin var olmadığına alışır kendinle konuşmaya başlarsın. Sonra kendinle konuşmanın başka biriyle konuşmaktan çok daha hafifletici olduğunu hissetmeye başlarsın. En sonunda da bundan keyif alan birine dönüşürsün. Yalnızlığıma eşlik eden şarkılarla kendime teşekkür ederim.
      dj_excalibur
      Yalnızlık iyi de yalnızken de insan bazen beklenti içerisinde olabiliyor. En azından yalnızlığını güzel yaşayabileceğin yer ve dönem çok önemli..
       eski_bi_tanidik
       Yalnızlık güzeldir. Öldürmeyen Allah bazılarıyla muhattap ediyo işte
        zimbo
        Offf kimse karışmıyor. çorapları istediğimde salonda bile çıkarabiliyorum. Buz dolabımı istediğim gibi diziyor ve günün istediğim saatinde istediğim yere gidiyor ya da istediğim şeyleri yapabiliyorum. en önemlisi de sabah kaldıran akşam yat diyen yok. Ohh böyle hayata can kurban...
         idarelikullan
         Biraz meltem, yosun kokusu ve deniz sesleri. Yanlızlığın en güzel arkadaşları...
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.