Yalnızlığa Alışmış Kişi Sevgililikte Zorlanır mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Kesinlikle zorlanır diyorum ben. Birçok örnekte de şahit oldum. Özellikle erkeklerde bu durum çok daha zorlayıcı oluyor. O rahata ve bütün kızlarla görüşmeye alıştıktan sonra birden hayatını tek bir kişiye adapte etmek oldukça zor bir durum. Uzun süre yalnızlıktan sonra insanda lan sevgililik nasıl bir şeydi hissi oluşuyor. Tabii adapte olduktan sonra akıp gidiyor ilişki fakat deli divane aşık olup peşinden koşmadığın sürece hiçbir ilişkide ben uzun süre yalnızlık sonrası çok rahat bir ilişki hayatı olduğunu görmedim.
    detokssuyu
    Öyle bir zorlanır ki. Yalnızlık güzel şey bakmayın zaman zaman şikayet ediyoruz ama uzun bir yalnızlık sonrası flört ya da bir ilişki zulümdür arkadaşlar.
     sairsel
     Bütün kızlarla görüşürken yalnız mı oluyorsun?
      kafatamircisi
      Yanlızlığa alışmış bir insanın kimseye eyvallahı olmaz, kimse yokluğuyla onu korkutamaz,bir insanı hayatının merkezine koymaması gerektiğini çok iyi bilir. Ben senin ateş olduğunu bile bile yanmaya razıyım deseniz de. Bir anda patlayan volkanların acısına dayanamazsınız Kimseye anlatamadıkları paylaşmak istemedikleri vardır zorlamayın Girmesi de çıkması da zordur o kişiye sabır diliyorum.
       badideasensei2
       İnsan boşveriyor. Özellikle arkadaş konusunda bir kere alışık olunca insanın başkaları ile sohbet edesi de kalmıyor. İlişki zaten çok çok sevmeyince flört için ya da hadi sevgili yapayım bak iyi yakışıklı çocuk da demiyorsun. Olursa olur olmazsa boşver. Tamamıyla boşvermişlik kaplıyor insanı.
        yabadabadu
        sevgilim olursa gelip cevaplarım knk. yalnızlığa alışma evresi tamam 👍
         palmiye
         Sevgililiğe alışmış kişi yalnızlıkta zorlanır mı???
          peripedia
          Düzeni değişen kendi konfor alanında uzaklaşan herkes zorlanır. Malum 21 gün kuralı diye bir şey var. Sevgilisine de 21 gün sonra alışır büyük ihtimal.
           gundemss
           Sevgi durumuna bağlı bi de karşıdaki kişiye. Özgürlük alanına dokunmuyorsa zorlanmaz
            nuuriik
            Ugrasasi gelmiyor insanin. Hele ki, o tipik piskopat kiskanc tiplerden degilsen.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.