Yalnız Yaşayan İnsanlardan Akıl Sağlığını Korumak İçin Öneriler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   handeyakar07
   Makyaj yaparak.
    epifizbezii
    Müziği asla susturma evin içinde devamlı müzik çalsın. Veya bir tv programı açık kalsın arka plan ev sesi önemli .
     cinayetvaraga
     Ben olsam çavuşu tokatlardım
      zeynebio
      Yalnızlığı bende asla sevmem. Yolda tek yürüyorsam mutlaka birini arar telefonda sohbet ederek yürürüm. O yüzden seni anlıyorum. Zor bir durum. Bir şeyler izlemeyi deneyebilirsin. Belki vakit öldürmene yardımcı olur.
       benita
       Ben genelde böyle bi çıkmaza girdiğimde yürüyüş yapıyorum ama gezer gibi değil, kulaklığımı takıyorum ve hafif hızlı tempoyla yürüyebildiğim kadar yürüyorum. Öyle bir imkanın varsa tavsiye ederim. Onun dışında ev içinde oyalanabileceğin bir hobi yok mu? Resim yapabilirsin, bir şeyler yazabilirsin, balkonun varsa bitki alıp onlarla oyalanabilirsin. Kafa yormayacak ama oyalayacak şeyler
        raselika
        Kedisiyle yaşayan biri olarak kesinlikle bir hayvan sahiplenmek. Size bir arkadaş gibi oluyor bir süre sonra. Onun dışında bir hobi edinilebilir. Resim olabilir, düzenli bir spor hayatı olabilir, yemek yapmak olabilir. Neyin motive ettiğini bulmak gerek.
         fatma-altinok
         Aslında aile evinde yaşayan insanlardan akıl sağlığını korumak için tavsiye almak lazım. Yakında aklımı yitirebilirim.
          zuzayli
          Kim açtıysa çok sağolsun 😪
           nickiharuto
           Güzel başlık açtım hepsini okudum keyif aldım. Ve Benimde buna bir çarem yok. Spor yaparım,kurslara katılıyorum, yemeklerimi geliştirmek için çalışıyorum ve yemek yaparken 157 adet şarkıdan oluşan muzik listemin tadını çıkarıyorum. Karantina günlerim müzik eşliğinde yemek yapmak,kitap ve playstation ile geçti.
            kisidegildisiii
            Yalnız yaşamak akıl sağlığını başlı başına koruyan bir şey bence. Evet başlarda çok zor olabiliyor ama insanlara olan bağımlılığınızı azaltıyor. Bu hayatta varım, bir başımayım diyebiliyorsunuz. Bir noktadan sonra kendi isteklerinize kulak vermeye başlıyorsunuz. Kalabalık bir evde yaşarken, bir birey olabilmek hele hele kendi isteklerinize kulak verebilmek çok zor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.