Yakın Erkek Arkadaşlarınızın Arada Size Yürüdüğü Oluyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   goygoysporz
   30 yaşına kadar evlenmezsek evleniyoruz lafına inanmaya başladım. :DD Genelde yakın erkek arkadaşlarımla hep goygoy yaparım eğlenirim. Geçen senelerde bir yakın erkek arkadaşımın bana duyguları olduğunu öğrendim hiç o kafada düşünmemiştim iltifat ettiğinde falan o gözle bakmıyordum. Zaman geçtikçe şüphelenmeye başladım ve sonradan öğrendim ki zamanla benden hoşlanmaya başlamış. Böyle olaylar yaşanabiliyor aradaki ince çizgiyi ayarlamak gerekiyor. twitterda da ablamıza böyle bir mesaj gelmiş :) Oğuz hafiften sana yazıyor gibi hissettim ben :d Friendzone yapıştırma vaktin gelmiş olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz yakın erkek kankalarınız arada size yürüyor olabilir mi ?
   https://twitter.com/labradoemsi/status/1449685071842140163?s=21
   https://twitter.com/labradoemsi/status/1449685071842140163?s=21
    mevsimlerdensnbahar61
    Şu detaya bittim kıyamam ya 😅
     tsukyomi
     Çok güzelsin deyince yürümek mi oluyor yani? E tamam bir dahakine tarrak gibisin desin birbirine herkes, maazallah aman aman.
      torture
      erkek arkadaşı var, yürümez yani hjfdgfd
       honeybee
       harbiden bu durum başka tabii, ama benim başıma çok fazla gelen bir durumdur bazen bana asılıyor mu şaka mı yapıyor anlamıyorum. Bir arkadaşım bana hatta 30 yaşına kadar evlenmezsen ben seni alıcam demişti hahahha hadi bakalım görcez görcez diyorum :D
        marvelhulk
        abim ne güzel yürüyor kıza ya hoş bazen kendime engel olamadığım birlikte olmak istediğim kız arkadaşlarım oluyor ama onları kaybetmek istemiyorum :(
         rahat
         itiraf edelim yürüyoruz yani bi boşluk oluyor yürüyoruz
          turuncu_sapka
          Çoook sevdiğim bir arkadaşım var çok severim her konuda onunla konuşmak isterim fikir alırım ama bana hiç böyle anlamda yürümedi.
           samyeli90
           Yakın erkek arkadaşım yok
            eksi_pirasa
            yürümeyle övme arasındaki o ince çizgide bence.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.