Yakın Arkadaşların Sevgili Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dedikoduvar
   Hepimizin başına gelebilir. Yakın arkadaş grubumuz içinde de olmuş olabilir bu tarz şeyler. Arkadaş olan insanların zamanla birbirlerine karşı bir şey hissetmelerinde bi sakınca görmüyorum fakat ilişkileri biterse işler karışıyor. Senin düşüncen ne dio'la bakalım.
    okadin
    Bence arkadaşlığın kaybedilmesi adlı çalışma bu. Yakın arkadaşların birlikte olma kararlarının sonu evliliğe çıkmıyor. Hoş evlilik olmak durumunda değil ama olan arkadaşlığa oluyor. Boşu boşuna arkadaş kaybediliyor.
     ladydisko
     bir kere arkadaş gurubumuzda böyle bir durum oldu sonra ayrılınca diğer arkadaşı aramızdan eledik o da çok sıkıntı etmedi. arkadaştan sevgili olununca geri arkadaşlığa dönüş olmuyor
      mervezngn
      Yakın arkadaştan hatta en yakın arkadaştan muazzam sevgili oluyor. Seni tüm eksilerinle artılarınla tanıyıp biliyor ve öyle seviyor. Özellikle ilişki başladıktan sonra kaprissiz, huzurlu, gizli saklı olmayan harika günler yaşanıyor. Kendini anlatman gerekmiyor, her halini hareketini ezbere biliyorsun bu yüzdende bunu niye yapmış olabilir demiyorsun.
       obiyagmur
       Şuan sevgiliyim ve çok mutluyum kafa dengiyiz birbirimizi tamamlıyoruz muazzam bi duygu 😍😚
        _erenxq
        EVET!! ama artık sadece yakın arkadaşım değil, hayatımın anlamı, her şeyim ASLAN PARÇAMM🦁🦋💜🌹
         kridafahlo
         duyguların karıştırılması sonucu meydana gelir. genellikle kısa sürer ama uzun sürenler de vardır. sonu her zaman tüm geçmişten nefrettir.
          samyeli90
          Öyle bir şey olduğu zaman ilk dışlanan sen oluyorsun 3.kişi olarak çünkü beraber takılıyorlar buluşuyorlar haberin olmuyor falan sanki peşinize takılıcam
           raselika
           Her konuda iyi anlaşabiliyorlar ise çok doğal bir sonuç olur. Ama fiziksel olarak da birbirlerine yakışmaları lazım tabii.
            herseyinaktivisti
            Aşktan daha çok emek ve güvenden oluşan bir durum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.