Yakın Arkadaşların Aynı Kadına/Adama Aşık Olması Durumunda Yapılacaklar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Böyle bir şey olabilir mi ya? Olabilir mi böyle bir şey? derseniz olmuş bile arkadaşlar. İki yakın arkadaş tatilde aynı kadına aşık olmuşlar. Olası seçenekler nedir? Birinin bir şekilde aradan çıkması gerektiği ya da her ikisinin de aşklarından vazgeçmesi. Bu arkadaşlar bu iki alternatifi de tercih etmemişler ve birlikte yaşama kararı almışlar. Üç kişilik bir ilişki onların ki. "Arkadaşlığımızdan ve hislerimizden vazgeçmedik. Başta bizim için üçlü ilişkiye başlamak gibi bir şey söz konusu bile değildi. Birden oldu aslında. Aramızdaki bağ o kadar kuvvetliydi ki başkalarının ne düşündüğü bizi etkilemedi bile." diyorlar. İlişkileri de bir buçuk yıldır devam ediyormuş. Yakın arkadaşların aynı kadına ya da adama aşık olma, hoşlanma durumu gayet normal ve zaman zaman karşılaştığımız bir durum. Üç kişilik bir ilişki bizim ülkemizde pek mümkün değil ama bu yakın arkadaş mevzusu ile ilgili neler düşündüğünüzü merak ettim. Mesela siz arkadaşınızdan mı yoksa hoşlandığınız kişiden mi vazgeçersiniz? Arkadaşınızın aradan çekilmesini mi istersiniz? Siz mi onlara mutluluklar dileyip, kalbinize gömersiniz?
    _gizem_
    çok saçma bi olay ya eğer senin sevdiğini bile bile seviyosa bu yazılı olmayan kurallara aykırı.. ama ikiniz de aynı kişiyi sevdiğinizi birbirinizden yeni duyduysanız o zmn durum farklı iyi ki böyle bişi yaşamamışım
     ggggggg
     Her ikisi de aşkından vazgeçmeli. En iyi arkadaşlarsa birbirlerini üzmezler herhalde
      nickimdebileolmaz
      Bizim ülkemizde üç kişi sadece sex yapabilir onun dışında üç kişi birbirini sevme durumu söz konusu olamaz diye düşünüyorum.
       cinayetvaraga
       ya biri vazgeçecek ya da ikisi. başka yol yok.
        ggggggg
        Kadın da üçlü ilişki yaşanacak kadar aman aman değil yani (eğer olayın kahramanları bunlar ise)
         cherry-cupcake
         az önce twit gördüm
         https://twitter.com/onediocom/status/1346130764560216064
         https://twitter.com/onediocom/status/1346130764560216064
          kaaninteyzesi
          İksii de vazgeçmeli. Başka çaresi yok, sevdiğini paylaşmak nedir . Ben yiğidimi paylasamam
           asit
           zar atılır, küçük atan aradan çekilir, büyük atan sevinir, ama kadın küçük atana aşık olur, akşamına büyük atan bi küçük açar..
            peripedia
            O ilişki anlamını yitirmiştir zaten arkadaşınız hoşlandığı ya da aşık olduğu biri ile ne kadar mutlu olabilirsiniz ki? Nasıl görmezden gelebilirsiniz? Bence sağlıklı bir ilişki çıkmaz o ilişki ağından artık. Ben hislerimden vazgeçerdim arkadaşımdan değil tabii arkadaşımdan da bunu beklerdim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.