278
4.1.2021
Yakın Arkadaşların Aynı Kadına/Adama Aşık Olması Durumunda Yapılacaklar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Böyle bir şey olabilir mi ya? Olabilir mi böyle bir şey? derseniz olmuş bile arkadaşlar. İki yakın arkadaş tatilde aynı kadına aşık olmuşlar. Olası seçenekler nedir? Birinin bir şekilde aradan çıkması gerektiği ya da her ikisinin de aşklarından vazgeçmesi. Bu arkadaşlar bu iki alternatifi de tercih etmemişler ve birlikte yaşama kararı almışlar. Üç kişilik bir ilişki onların ki. "Arkadaşlığımızdan ve hislerimizden vazgeçmedik. Başta bizim için üçlü ilişkiye başlamak gibi bir şey söz konusu bile değildi. Birden oldu aslında. Aramızdaki bağ o kadar kuvvetliydi ki başkalarının ne düşündüğü bizi etkilemedi bile." diyorlar. İlişkileri de bir buçuk yıldır devam ediyormuş. Yakın arkadaşların aynı kadına ya da adama aşık olma, hoşlanma durumu gayet normal ve zaman zaman karşılaştığımız bir durum. Üç kişilik bir ilişki bizim ülkemizde pek mümkün değil ama bu yakın arkadaş mevzusu ile ilgili neler düşündüğünüzü merak ettim. Mesela siz arkadaşınızdan mı yoksa hoşlandığınız kişiden mi vazgeçersiniz? Arkadaşınızın aradan çekilmesini mi istersiniz? Siz mi onlara mutluluklar dileyip, kalbinize gömersiniz?
    _gizem_
    çok saçma bi olay ya eğer senin sevdiğini bile bile seviyosa bu yazılı olmayan kurallara aykırı.. ama ikiniz de aynı kişiyi sevdiğinizi birbirinizden yeni duyduysanız o zmn durum farklı iyi ki böyle bişi yaşamamışım
     ggggggg
     Her ikisi de aşkından vazgeçmeli. En iyi arkadaşlarsa birbirlerini üzmezler herhalde
      nickimdebileolmaz
      Bizim ülkemizde üç kişi sadece sex yapabilir onun dışında üç kişi birbirini sevme durumu söz konusu olamaz diye düşünüyorum.
       gregory_
       Olsun öyle bisey düsünürüm, keske buna kafa yoracak rahatlikta bi hayatim olsa:)
        cinayetvaraga
        ya biri vazgeçecek ya da ikisi. başka yol yok.
         ggggggg
         Kadın da üçlü ilişki yaşanacak kadar aman aman değil yani (eğer olayın kahramanları bunlar ise)
          cherry-cupcake
          az önce twit gördüm
          https://twitter.com/onediocom/status/1346130764560216064
          https://twitter.com/onediocom/status/1346130764560216064
           kaaninteyzesi
           İksii de vazgeçmeli. Başka çaresi yok, sevdiğini paylaşmak nedir . Ben yiğidimi paylasamam
            asit
            zar atılır, küçük atan aradan çekilir, büyük atan sevinir, ama kadın küçük atana aşık olur, akşamına büyük atan bi küçük açar..
             peripedia
             O ilişki anlamını yitirmiştir zaten arkadaşınız hoşlandığı ya da aşık olduğu biri ile ne kadar mutlu olabilirsiniz ki? Nasıl görmezden gelebilirsiniz? Bence sağlıklı bir ilişki çıkmaz o ilişki ağından artık. Ben hislerimden vazgeçerdim arkadaşımdan değil tabii arkadaşımdan da bunu beklerdim.
              benita
              Başka erkek mi kalmadı deyip önüme bakarım
               ali-vercetti
               threeway lol
                detokssuyu
                Şimdi şöyle birini vazgeçemeyecek kadar çok seviyorsam ve yakın arkadaşım da benim bu sevgime kayıtsız kalıp aynı kişiye bir şeyler hissedebiliyor ise bu durum bana o yakın arkadaşlığı sorgulatır bir. Mevzu bahis hoşlanma ve minik kalp çarpıntıları ise arkadaşımı tercih ederim iki. O bir ilişki yaşamak isterse sorun olmaz, saygı duyarım.
                 me_out_bye
                 Çok tiskinç bir foto. ............ ma dokunturtmam ben varken gözümün önünde. Ben ona dokanırken bakarken bana bakmasını istemem. Başka herifin görüntüye girmesini sevmem. İğrenç. Yarısını ona vermiş yarısı buna dayamış. Sie. Me or He. Choice right now. 10 9 8 7 6 5 4 3, 2, 1, 0. Me gitmek or teki gitmek. Bunlar 2 ay sonra kavga eder şu an iyi. Neydi o abi bıçaklanıp ölen? Gece hangi odada sıra olduğunu unutmuş. Tekrar ilk hanımın odaya girmiş. 2gün üst üste. Sonra diğer abla pörtletmiş adamı. Mefta.
                  eefenizz_
                  He yaşamıştım böyle bi olay. Arkadaşım vazgeçti ben kızla sew oldum 1 ay sonra ayrıldık arkadaşım sew oldu
                   me_out_bye
                   Aşık değilsem belki. 🤔 Aynı anda olmaz sırayla 🤔🤝🏻. Random öyle böyle ablaysa işte 🤔🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️ Yakın şey işte. Ihtiyaç napak 🤷🏻‍♂️ 🤔 Belki 🤔 Ben yanaşmadan öncede 2 kere banyo yapması gerekir 🤨 O zaman olur gibi bir ihtinal 🤔😐🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️ Aşıksam seviyorsam belanı s.erim. Aynı eve giremezsin. Ne yatağı.
                    mrlawyerkk
                    Gerçekten dünya üzerinde başka kadın mı yoktu? Ne kada büyük bir aşkmıl o öyle. Olur da böyle bir durum içerisinde bulursam bir gün kendimi bu toplara asla girmem, ceketimi alır gider, nasip değilmiş derim.
                     raselika
                     Bunu ilkokulda yaşamıştım. En yakın arkadaşımla aynı çocuğa aşık olmuştuk ve masum bir şekilde paylaşabiliyorduk ya. En son baktık o çocuktan hiçbir pas yok ikimize de ikimiz de vazgeçmiştik sevdamızdan..
                      sairsel
                      Mide bulandırıcı!
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.