Yakın Arkadaşın Bir Kavgada Haksız Olsa Her Şeye Rağmen Onu Savunursun musun?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Bahsettiğim durum şu. Arkadaşın bir olayda haksız ve başka insanlar bir tartışma halinde, sen de haksız olduğunun farkındasın. Tartışma devam ederken ona haksız olduğunu herkesin içinde ya da kenara çekerek söyler misin? Genelde böyle durumlarda kenara çekmek çok zor oluyor zaten. Özellikle sana haklı mıyım haksız mıyım sorusu yönetildiğinde naparsın. Ben genelde böyle durumda arkadaşımı zor durumda bırakmamak için sonuna kadar arkadaşımı savunuyorum fakat olay bittikten sonra bir güzel kendisine geçirmediğim laf kalmıyor. Yakın arkadaşını başkalarının yanında rezil etmeyeceksin. Kimse yokken istediğin kadar azarlarsın.
    gregory_
    Sana katiliyorum ve ben de bunu yapiyorum ama bazen dayak yeme olasiligi beliriyor ve aslen da haksizsin, arkadas iste:)
     mrsnl33
     Arkadaşım değil;isterse ailemden biri olsun haksız olan birini hic bir sekilde savunmam.
      asit
      Banane kendi kendini savunsun.
       efla_tun
       Arkadaşımın dayak yeme olasılığı varsa korurum,tartışma sözlü ise başkalarına karşı yine korurum ama bunu ona söylerim sen haksızsın başkalarının yanında kötü duruma düşmeni istemiyorum diye Benim arkadaşımsa bir dememe anlamaz zaten sjdmmdkdmd
        moon_night
        Savunursun musun ne amina Kavga ettiği kişiye bağlı
         badideasensei
         Kavga şiddete ulaşmış ya da ulaşabilecek ise sakinleştirir ve bir köşeye çekerdim hemen. Savunmazdım hatta hiç karışmazdım. Sonra adam akıllı konuşurdum. Büyük ihtimalle bana da sert çıkacak ama sonra sakinleşir. Zarar görmesinden iyidir.
          lutfen-ama
          Bir adet yakın arkadaş, bir adet kavga edecek yakın arkadaş, bir adet kavga edip kavgada haksız olabilecek bir arkadaş, bir adet kavga edip haksız olan ve beni kavgaya onu savunmam için dahil edebilecek yakın arkadaş, yok ya bu kadar ihtimal nasıl gerçekleşsin rahatladım şu an. 😊
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.