Yağ Yakma ve Göbek Eritmenin Yolları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   fuzbing
   Yaş 31, oy 1,79 civarı ( Saç uzunluğuna göre değişiyor :D ) Kilo 74. aslında buraya kadar herşey normal ama 7 aya yakın süredir sigara içmediğim için ciddi bir göbek oluştu, yağ var. kilo olarak ideal olsamda göbek ciddi anlamda rahatsız etmeye başladı. Yemeyi azaltsamda bu durum pek değişmiyor, sanırım suyu çok içtiğim için gerçekten su kilo yapmaya başladı. Ee şekerli şeyler, tatlı çikolata zaten uzağım. Ee Bu durumda napıyoruz? El birliğiyle bana yardımcı oluyor, bol oturduğum yürümeye zaman bulamadığım hayatımda kolay yoldan göbek eritme yolları buluyoruz.
    disi.ejderya
    Kiloyu kalcalardan aldığım için sorun olmuyor bende ama göbek için mekik çekmek uygundur eheheh 😅
     domatescokpahali
     bol bol sevişin :D
      jamiryuu
      Öncelikle kolay yoldan ciddi derecede bir fayda göreceğin fikrini kafandan çıkar biraz emek şart. Ben iki şey söyleyebilirim her gün mekik ve plank yapmanı tavsiye edebilirim.
       hayalperestbirii
       bol bol dans et 💃💃
        abdes_terligi
        Diyet yap bir de HIIT/kardiyo egzersizleri yap, iki aya inceciksin Pilav makarna unlu mahmüller vs asla yeme ve ekmeği hayatından çıkar. Tatlı ve şekerli besinlerden de uzak dur.
         marvelhulk
         pilates yapin , dans edin yuruyun aksam 7 den sonra yemek yemeyin o gobek erir merak etmeyi
          gossipdio
          Kiloyu hep göbekten alırım hiit workout aşırı faydalı ve tek bir yer yerine tüm vücut çalışırsan faydası çok daha fazla oluyor. Beslenme de bol protein, sağlıklı karbo 0 şeker 🤷🏻‍♀️
           peripedia
           Spor ve sağlıklı beslenme. Bunun dışında da yapabilecek bir şey yok. Meşakkatli bir süreç olur büyük olasılıkla ama olur.
            esmerbirisi
            Spor yapmak
             sedefartuny
             Ben o kadar kolay yağ yakılabildiğine ve o göbeğin eriyebileceğine olan inancımı kaybettim Ela. Cerrahi müdahalelerle mümkün belki.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.