12
26.8.2020
Yabancıların “Seni Seviyorum” Diyemiyor Olması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   plazacalisani
   Gerçekte nasıldır bilmiyorum ama dizilerde gördüğüm bir şey bu. Nedense seni seviyorum diyemiyorlar. Her şeyi yaşıyorlar hatta birlikte filan yaşamaya başlıyorlar ama o cümle benimle evlenir misin gibi bir şey sanırım. Halbuki bizim için çok basit, çok sıradan ooo her gün söylüyoruz.
    benita
    Bizde cinsellik bir tabu olduğu için tabuyu yıkan sevdiğini zannediyor. Orada böyle bir tabu olmadığı için sevgi ile karıştırılmıyor kolay kolay
     ahmetsakar
     liberal ekonominin ölümüne kadar uygulanıyor oluşunun bi yansıması. bireysel olarak büyüyorlar ve en değerli şeyin kendileri olduğunun farkındalar. haliyle birini sevmek demek, başkası adına fedakarlık yapmak anlamına geliyor. bu da onlar için oldukça zor. ne demek başkasına da kendime verdiğim kadar değer vereceğim?
      ladydisko
      mesajlarak bile seni seviyorum diyenlerden daha mantıklı oldukları içindir. kelimenin anlamı büyüktür özeldir işler bu laftan sonra ciddileşir hoşlanmak farklı sevgi farklıdır bunun bilincindedirler
       _erenxq
       Bende utanıyorum sebebsiz 😅
        eski_bi_tanidik
        Yoo walison diyo
         dr.rock
         Kültür farkı, dil farkı, sosyal yapı farkı ile ilgili mevzular. Bu “fuck you” yu “lanet olsun” şeklinde çevirmek gibi. Yoksa seni seviyorum sözünü onlarda jöleye çeviriyordur başkaca şekillerde. Dünyayı Türkler ve diğerleri şeklinde algılamayın... “tamam algılamayız”
          samyeli90
          Çünkü güvenemiyorlardır her dizi karakterinin mutlaka geçmişte yaşadığı bir kalp kırıklığı vardır
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.