15
24.7.2020
Yabancılar Türkçe Konuşursa..
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   hayatimsirtcantamda
   Herhangi bir yabancı birkaç kelime de olsa dilimizi konuştuğunda abi nedendir bilinmez garip bir duygu oluşuyor bende, gurur duyuyorum. Göğsüm kabarıyor. Hani dediği de bir şey yok aslında. Sizin var mı böyle anınız falan yabancıların Türkçe konuşmasıyla alakalı.
    eski_bi_tanidik
    Erkeklerde çok tatlı duruyor Bkz. Danilo şef, walisom foncu
     thetalentedmrripley
     Arkadaşımla yurtdışında bi tura katılmıştım. Orada sarışın mavi gözlü boylu poslu baya yakışıklı bi rehber, yabancı bir kafileye bi şeyler anlatıyor. Biz de arkadaşla kendi çapımızda eğleniyoruz. Adamı biraz kıskandığımızdan olsa gerek elemana bakıp 'şunun tipe bak, tam mal ya, bak bak kasılmalara bak dingilin' falan deyip gülüyoruz. Eleman birden bize döndü 'Türkçe de biliyorum, sktirin gidin de işimi yapayım' gibi bi şeyler söylemişti. Kültürüyle ezdi bizi piç. Utandık tabi hemen uzaklaştık. O gün bu gündür türkçe konuşan yabancılardan hazzetmem. Asıl sen sktir git çakma Behlül.
      eyoffline
      Italyan ve ispanyollar.....diyeceklerim bu kadar
       zimbo
       https://www.youtube.com/watch?v=FKK7ZLYNTvU
       https://www.youtube.com/watch?v=FKK7ZLYNTvU
        gulozlem
        Bence her yabancı millete Türkçe konuşmak çok yakışıyor. Erkeklerde de kadınlarda da çok sempatik oluyor bence. Keşke evrensel dil İngilizce değil de Türkçe olsa :)
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.