Ya Seçimi AKP Kazanırsa
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sevdekir
   AKP kazanırsa sol parti "bu halk bu adamı hakkatten seviyor, artık aradan çekilelim" mi diyecek ya da.. CHP kazanırsa sağ parti "artık halk bizi gözden çıkardı" deyip kenara mı çekilecek? Siyaset bir nebze durulacak mı acaba?
    silmarillion
    siyasetin durulmasından anladığın bu mu? gidin trollünüzü başka yerde yapın yahu, uludağ var, inci var, alımlar devam ediyorken kaçırmayın. bir de siyasetin durulması mı derdimiz, yoksa freni patlamış kamyon gibi tırmanan enflasyon mu? siyaset durulunca enflasyon düşecek mi sanıyorsun mesela? tek sesli yönetim istiyorsan yallah irana, arabistan'a, tabii oralarda yaşayabilecekseniz, zor biraz hepiniz şeriat der almanya'ya, iskandinav'a, bulgara, yunana kaçarsınız.
     fairytale-
     Kazanırsa devam edecek İHA ve SİHA konuşulacak . Bazı sorunlar göz aradı edilecek . Ama başkası kazanırsa o meçhul ve ben bilinmezliklerden nefret ederim .
      votka
      Hoşgeldin şeriat
       kojiro-
       An itibariyle oyumu vermis bulunuyorum. Lakin elin yabancisinin ulkenin kaderi hakkinda soz sahibi olup oy veriyor olmasi cok can sıkıcı.
        kojiro-
        Insanlar bireysel kaygilari gozonunde bulundurarak kullaniyorlar oyunu halbuki onemli olan sistem. Chp gelse bile durmayacak tabiki cunku bu ulke de herseyi elestirenler hic bir seyi duzelteyim demiyor.
         zuzudelrey
         bilmiyom ama antrenörümle iddiaya girdik ak parti kazanırsa 1 aylık ücretsiz üyelik alıyorum JSJSJSJSJQKQLQLWŞQĞQ
          sena_158
          Akp li bir vatandaş olarak söylüyorum 5 sene daha huzurluyuz 😁 bay kemal.
           iceel
           Beş yıl sonra tekrar seçim olacak. Çocukluk yıllarımda hatırladığım, insanların uğruna birbirini kırıp geçirdiği siyasilerden hiç biri yok şimdi. Velhasıl çok da anlam yüklemiyorum. Hayırlısı olsun...
            suha-cakir
            Tövbe de. Çabuk tövbe de.
             kuvvetmira
             Bir poşete helyum gazı doldurup kafama sarar bir köşede ölmeyi beklerim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.