Ya Seçimi AKP Kazanırsa
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sevdekir
   AKP kazanırsa sol parti "bu halk bu adamı hakkatten seviyor, artık aradan çekilelim" mi diyecek ya da.. CHP kazanırsa sağ parti "artık halk bizi gözden çıkardı" deyip kenara mı çekilecek? Siyaset bir nebze durulacak mı acaba?
    zuzudelrey
    bilmiyom ama antrenörümle iddiaya girdik ak parti kazanırsa 1 aylık ücretsiz üyelik alıyorum JSJSJSJSJQKQLQLWŞQĞQ
     kojiro-
     Insanlar bireysel kaygilari gozonunde bulundurarak kullaniyorlar oyunu halbuki onemli olan sistem. Chp gelse bile durmayacak tabiki cunku bu ulke de herseyi elestirenler hic bir seyi duzelteyim demiyor.
      fairytale-
      Kazanırsa devam edecek İHA ve SİHA konuşulacak . Bazı sorunlar göz aradı edilecek . Ama başkası kazanırsa o meçhul ve ben bilinmezliklerden nefret ederim .
       silmarillion
       siyasetin durulmasından anladığın bu mu? gidin trollünüzü başka yerde yapın yahu, uludağ var, inci var, alımlar devam ediyorken kaçırmayın. bir de siyasetin durulması mı derdimiz, yoksa freni patlamış kamyon gibi tırmanan enflasyon mu? siyaset durulunca enflasyon düşecek mi sanıyorsun mesela? tek sesli yönetim istiyorsan yallah irana, arabistan'a, tabii oralarda yaşayabilecekseniz, zor biraz hepiniz şeriat der almanya'ya, iskandinav'a, bulgara, yunana kaçarsınız.
        votka
        Hoşgeldin şeriat
         suha-cakir
         Tövbe de. Çabuk tövbe de.
          avcikizhamide
           kuvvetmira
           Bir poşete helyum gazı doldurup kafama sarar bir köşede ölmeyi beklerim
            kojiro-
            An itibariyle oyumu vermis bulunuyorum. Lakin elin yabancisinin ulkenin kaderi hakkinda soz sahibi olup oy veriyor olmasi cok can sıkıcı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.