X Kuşağının Konuşmaya Bayılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Şu dedeler dayılar amcalar babalar olum ne boş yapıyorlar ya. Hayır bilgiside yok. 🤷🏻‍♂️ Bişe bilse onu söylese neyse. Belgeselde bişe duymuş aq yarım yamalak. Bunun üzerine 3 saat boş yapabiliyorlar. Birde haller sanırsın çok bilgili o konuda. Etraftaki X kuşaklarınında şaşırıp konuya dahil olup o boş muhabbeti saatlerce konuşmaları yok mu? Bana ilginç geliyor. Hiç susan az konuşan öz konuşan X kuşağı görmedim lan. Yüksek seviye insanlar hariç. Halktan bahsediyorum. X kuşağının doktoru bilr yuksek seviyesi muduru bile boş konuşmacı be. Bir araya gelip boş konuşmak en büyük hobileri lol.
    me_out_bye
    Acaba yaşlılıkla mı alakalı? Yaşlanınca beyin hücrelerimiz ölünce etrafta olup bitenden pek haberdar olamayınca bizde öyle mi olucaz ? Yok ya yine susabiliriz sanki 😅 - Bir tane böyle boş konuşmayan bunca sene yaşamış bilgili tecrübeli olan ? Her konuda lafi 12den vuran bir adam aşeriyorum. Sana bir faydası dokumacak ola yaşı büyük insan ? Yok aq. Alayı boş konuşmacı. - Din ve boş konuşmak. Başka bir şey yok. Adamların yapı taşı bundan ibaret. 😐 Dinde boş konuşmak oluyo zaten bilgili dini tartışmıyolar hep kafadan sallama kulaktan dolma.
     gamze-canc
     Ileride umarım az konuşursun yâda çok konuşup torunun tosunun tombalağın senin hakkında böyle der. Ayrıca sen de çok yazıyorsun hangi kuşaksın?
      sairsel
      Bir zamanlar meşhur bir reklam repliği vardı: "Ağzı olan konuşuyor"
       me_out_bye
       Şu röportajlarda birden beliren telefonunu çikra bakim diyen kişilerde aynı kuşak. Hepsi ayni onlardan bahsediyorum işte. 😆 X insanı hepsi. Laf çok sürüsüne bereket ama dinleyecek bişe yok aq ? Böyle acayip bişe.
        eski_bi_tanidik
        Biraz siyaset olcak ama bugün baga gitmistim ordaki bi tane amca dedi ki "hatalarından bahsetti Erdoğanı ve dedi ki "Erdoğan bi gitse Türkiye çok güzel yer olur cennet gibi olur" bi tane kadın da çıkmış ordan diyo ki "Erdoğan adam gibi adamdır adamın iman gücü var" 🙄 ikisininde yanlis olması. Asil ironi de dayının bana cahil demesi hshshshssjn 🙄🙄😬 dayı sen ilk önce kendine bak amk - Yobazlık da var ya Örn. Babannem 🙄🙄 neymiş balkona çıkarsam gece ayıp olurmuş. İyi değilmiş. Adanlwr varmış aşağıda 😬😬 Başka neler neler. O kadar çok ki hatırlayamadım
         arasserin
         Konusmaya bayılmayı geç senin fikrinin bir önemi olmadığını düşünürdürtmeye bayılırlar onlar daha cok gordugu için daha iyi biliyorlar olay budue
          cinayetvaraga
          x çok konuşur, z boş konuşur, y kendini hint kumaşı sanır... bu böyle gider. ama bunlar gereksiz genellemeler ya da denk gelmeler. her dönemin koşulları, yaşadıkları ve yetiştikleri dönem farklı. ona göre değerlensirmek lazım.
           sedefartuny
           Her nesil kendinden sonraki nesillere ahkam kesmeye bayılıyor bence. Doğal akışta gelişiyor her şey. Z kuşağına ahkam kesen Y kuşağı yok mu bal gibi de var. Bizleriz o hatta ve hatta. Burada defalarca eleştirmedik mi Z kuşağını.
            merutsukun
            Ülkedeki 60+ kişilerin büyük çoğunluğunun beyni yok. Ne duyarlarsa ona inanıyorlar. Umarım ilerde böyle sorgulamayan koyunlardan olmayız.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.