Whatsappla İlgili
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Birinin numarası sizde var watsappı var yani. Sonra profili gidiyor foto sadece. Mesaj yazıyorsun ama ona iletiliyor cevap veriyor. Numaramı değiştirmiştim dur ekleyeyim seni diyor sonra ekliyor profili düzeliyor. Aynı watsapp a yazmaya devam ediyorum ? Ben numarasını güncellemedim bende kayıtlı olan hala aynı olması lazım hadi watsapp öyle oldu bi şekilde. Eski hesabı yeni hesabı aktarılıyor diyelim. Numarası hala işlevde bende kayıtta ki? Kendi kendine mi değişti ? Sanmam. Ben bir şey değiştirmedim. E o zmn yalan mı söyledi ? Nasıl iş bu anlamadım. Yaşlandık galiba teknolojiyi takip edemiyoruz. Yalan söylemesinede gerekli bir neden yok ama durum mümkün değil çok saçma geldi bana. Böyle bişey mi var artık ? Numarasını bana söylemeden hallocak ? Numarayıda hatırlamıyorum bakmadım değişti mi değişmedi mi Rehberimdeki ??
    isimkoyarsn
    Abi ben wp silelim çok oldu bilmem ki kLqiqğqğqpwpep
     wanderlust_r
     Belki ikisini de kullanıyordur ve yeni aldığı numarayı daha aktif kullanıyordur. Yalan söylediğini zannetmiyorum . Yalan söylemek için sebebi olsa sana yeni numarasını vermezdi.
      me_out_bye
      Hımm google'a göre numaranı silmeside böyle yaparmış. Bu sayede ben tekrar yazabildim ? Sonra tekrar kaydetti ? Numarı değiştim diye yalan söyledi ?
       anemik
       tuhaf bir olay aslında bana da kesinlikle garip gelirdi, ama ben de daha öncesinde denilen gibi eğer istemeseydi bir bahane bulup yeni numarasını da vermezdi diye düşünüyorum. Tabii şöyle de bir şey var yeterli yakınlıkta telefon numaranı değiştirdiğini hemen haber verirsin bence
        selshine
        bildiğim kadarıyla bir bildirim gibi bir şey geliyor bu kişi numarasını şu olarak değiştirdi diyerek o gelmediyse acaba yalan mı yani bilemedim
         eliff04
         Numarasını değiştirdi diye bildirim gelmesi gerekiyor eğer gelmediyse yalandır
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.