2
12.1.2021
WhatsApp'ın Önceden Ufak Dinlemeler Yapmış Olma Olasılığında Başına Gelebilecekler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   WhatsApp mevzusuna hepimiz hakimiz, WhatsApp'ı terkettik falan ama ya sözleşme öncesinde 'ufak dinlemeler' gerçekleşti ise. Bugün oturdum tek tek tüm yazışmalarımı üşenmedim okudum ve hepsini yok ettim. Tabii bu bir çözüm mü? Asla. Büyük olasılıkla iş işten geçti bile. Ama bu yüzleşme bana hiç iyi gelmedi arkadaşlar. Neler konuşmuşuz, neler yazmışız, silmişiz öyle. Canına okumuşuz üçüncü kişilerin. Konuşmalarımın ifşa olması durumunda herhalde tek bir arkadaşım kalmaz benim o derece nefret etmişim hepsinden ve bunu nefretim olan kişi haricinde diğerleri ile belirli sıklıklarla paylaşmışım. Akrabalarım için de geçerli bu durum. Hepsi meğer ne kadar da kötü insanlarmış, ne kadar malzeme toplamışım onlara dair şu ömrümde. Eski sevgililerin zaten yediklerinden, içtiklerine ne varsa ortalıkta. Ki bunlar her sıradan insanın WhatsApp geçmişinde karşılaşabileceği şeyler. Şimdi daha iyi anlıyorum Telegram göçünün nedenini. Benim gibi sıradan bir hayatı olmayan insanların ne yazışmaları ne fotoğrafları ne sesleri vardır kim bilir.
    caresizcare
    Yanlız bu söylediklerin tüm sıradan insanların hayatında var Ve sıradan bir insansın
     gizemino
     Bildiğim kadarıyla sözleşme 9 şubattan sonra işleme gireceği için öncesindeki kayıtları kullanmaya hakları yok. Tabii yıllardır izinsiz bir şekilde kullanılıyordu o ayrı
      peripedia
      Silivri belki, belki Edirne. Ne yapayım siyasiler çok canımı sıkıyor ve zaman zaman ağzımdan kötü sözcükler çıkabiliyor. İfade özgürlüğü vardı hani? Ona sığınıyorum şu an.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.