Whatsapp’ın Gizlilik Politikası Değişikliğini Ertelemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Ve beklenen oldu. Whatsapp kararında direkt bir iptale gitmese de gizlilik politikasını erteledi. Yeni açıklamalarına göre gizlilik politikasının kabul edilmesi için son tarih olan 8 Şubat'ta sözleşmeyi kabul etmeyen kimsenin hesabının silinmeyeceğini açıklandı. Yapılan politika değişikliğini daha iyi anlatabilmek için bu sürenin 15 Mayıs'a ertelediğini duyurdu.
   https://www.ntv.com.tr/teknoloji/whatsapptan-geri-adim-whatsapp-gizlilik-sozlesmesi-guncellemesi-ne-zaman-yapilacak,IJoWBsyxc0mt4-XdhzWJHw
   Kaynak
   Ben açıkcası böyle bir geri adım bekliyordum. Türkiye çok büyük bir pazar. AB ülkeleri dışında da birçok ülkede böyle bir karar verildiği için bunun sessiz bir gizlilik politikası değişimi olduğunu düşünen Whatsapp bu sefer fena tosladı. Tabii sözleşmeyi onaylayanların ne zamandan itibaren verilerinin toplanacağına dair bir net bir bilgi yok şu anda. Peki sizce whatsapp bu kararından tamamen dönecek mi? Ne düşünüyorsunuz?
    fuzbing
    Whatsappın sahibini tanımasam 'Türk'mü lan bu?' Derdim. Mü ayrımıydı bu arada kafam az şey bilemedim.
     peripedia
     15 Mayıs'a kadar neyi anlatacaklarmış çok merak ettim. Bence bu işin geri dönüşü yok artık. İnsanların güveni büyük ölçüde sarsıldı bir kere zaten Facebook skandalı akıllarda hep soru işaretiydi. WhatsApp Facebook ilişkisi bu sözleşme ile beyan edilince puzzle tamamlandı. Sorry Mark!
      agac-ceviz
      çözüme kavuşurmuş milli sorunumuz hamdolsun
       ggggggg
       Benim umrumda değil. Ne ben birine mesaj atıyorum ne biri bana mesaj atıyor. WhatsApp'ı hiç kullanamıyorum ki zaten.
        raselika
        Gizlilik sözleşmesini kabul etmeyen hesaplar 8 Şubat'ta askıya alınacaktı normalde. WhatsApp 15 Mayıs'a ertelemiş bunu. Yani çok komik asla geri çekmiyor. Ama erteliyor. Alışkanlıklardan kolay vazgeçemiyoruz bizim işimize gelir o zamana kadar da telegrama geçmiş oluruz zaten.
         flokilothburuk
         ya ne gereksiz büyütülen bir konu akıllı telefon kullanıp içinde ki uygulamalardan dürüstlük mü bekliyorsunuz bu kadar hassas iseniz akıllı telefonu bırakın daha iyi. kimse kimsenin eşeğini bedavaya aramaz bu kadar basit arıyorsa vardır görünmeyen bir çıkarı.
          bnldrn-
          telegram ı sılebılırsınız artık :)
           malkiqtpetyk
           Neredeyse her sene yada 2 senede bir cikan gizlilik politikasi gundemlerinden biri olarak goruyorum. Cok da buyutmemistim, bilmediginiz veya saklanan birsey miydi? Akilli telefonlarimizda her turlu uyguluma var, sosyal medya uygulamalari ve hesaplari dahil. Hicbirinde sorun yok, WhatsApp'da mi sorun oldu yani sadece ? Sanki Viber, Telegram, Skype, Lidl, Strava vs vs vs. herhangi bir bilgi istemiyor. Bunlari bilerek uygulamalari kullanmak daha bana daha mantikli geliyor. Cok buyutmemek lazim yani.
            okinawabelediyesi
            Nereden cikardilar su sozlesme olayini. Eseklerin aklina karpuz kabugu dusurduler. Len yillardir adamlar neler yapiyor saflarin haberi yoktu gostermelik bi onay istediler ayip olmasin diye bin pisman oldular. Tamamen simulasyondan olusan bir dunyadayken “aaaaa gelistiriciler bizi goruyor muuu!?” demek gibi bi durum bu😂 trajik
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.